Droša krāsu toņu izvēle ar NCS Interior 84 un NCS Exterior 84 katalogiem

Mēs zinām, ka klientiem krāsu izvēles process bieži vien var šķist sarežģīts. Krāsas uz virsmām mēdz izskatīties piesātinātākas, tumšākas vai tieši pretēji – gaišākas, kas bieži vien rodas krāsu uztveres atšķirības dēļ starp paraugu veikalā un tās izskatu dzīvē. Šīs atšķirības bieži vien ir saistītas ar apgaismojuma atšķirībām vidē, kas var likt tonim izskatīties aukstākam vai siltākam nekā sākotnēji plānots.

NCS Colour eksperti ir veikuši apjomīgus pētījumus un tirgus analīzi, lai izprastu populārāko un saderīgāko toņu tendences un palīdzētu dizaineriem, arhitektiem, krāsu veikaliem un klientiem risināt šo toņu izvēles izaicinājumu. NCS Colour komanda ir rūpīgi atlasījusi 84 unikālus krāsu toņus, kas ir ideāli piemēroti interjeram un 84 toņus, kas būs perfekta izvēle harmoniskam eksterjeram. Šajās kolekcijās iekļautie krāsu toņi ir droša izvēle – rozā izskatīsies rozā, zils būs zils – uz sienas toņi izskatīsies tā pat, kā katalogā!

NCS Interior 84 – interjera krāsu kolekcija:

 • Apbrīna: šī kolekcija iekļauj baltos, pelēkos un bēšos toņus, kas izstaro mieru un eleganci;
 • Zinātkāre: smilškrāsa, dzeltenā un brūnā krāsa izstaro siltumu un zinātkāri;
 • Jauda: rozā, sarkanie un violetie toņi piešķir telpai spēku un enerģiju;
 • Miers: nomierinošie zaļie un zilie toņi nodrošina mieru un līdzsvaru telpā.

NCS Interior 84 ir atslēga uz drošu izvēli un prieku, piemeklējot ideālo krāsu toni jūsu interjeram.

NCS Exterior 84 – eksterjera krāsu kolekcija:

 • Mākoņi: elegantie baltie un pelēkie toņi harmonijai;
 • Lauki: pievilcīgi bēšie un dzeltenie toņi siltumam;
 • Zeme: dabiskie brūnie toņi piedāvā saiknei ar dabu;
 • Māls: persiku un brūnie toņi elegancei;
 • Minerāli: izsmalcināta rozā un violeto toņu pasaule;
 • Debesis: atrodi savu ideālo zilo toni;
 • Zāle: svaigi zaļās krāsas toņi dabiskam svaigumam.

NCS Exterior 84 ir ideāla dizaina kolekcija gan krāsojot māju, gan dārza mēbeles, gan jebkuru citu āra virsmu.

NCS kolekcija ir veidota iedvesmojoties no skandināvu dizaina elegances, tāpēc tā ir harmoniski saderīga ar krāsu toņu izvēli visā Eiropā. NCS krāsas tiek parādītas tieši tādas, kādas tās ir attēlotas, tādējādi novēršot jebkādas neskaidrības par to, kā krāsa izskatīsies Tavā telpā vai ārpus tās. Šiem katalogiem ir NCS 1. kvalitātes līmenis saskaņā ar ASTM E2970 un SS 19104 standartiem, kas nodrošina visaugstākā līmeņa krāsu precizitāti. Mērķa spīdums ir 17,5 GU 60° leņķī, ar spīduma pielaidēm, kas nodrošina, ka 95% krāsu ir 13-22 GU robežās tajā pašā leņķī.

Par NCS Colour

NCS Colour ir viens no vadošajiem starptautiskajiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar krāsu pētīšanu un krāsu sistēmu izstrādi. NCS ir krāsu toņu identifikācijas un komunikācijas sistēma, kas tiek izmantota dažādās nozarēs, piemēram, mēbeļu ražošanā, interjera dizainā, modē, reklāmas jomā un citur. Tās mērķis ir veicināt pareizu krāsu izvēli, komunikāciju un sapratni starp dažādiem profesionāļiem un patērētājiem.

KRASO ir oficiālie NCS Colour partneri Latvijā. Uzziniet vairāk par zinātnē balstītu krāsu sistēmu, ko izmanto profesionāļi dažādās industrijās, sazinieties ar mūsu krāsu speciālisti Sandru: sandra@kraso.com

Krāsu toņu tendences: