Izstāde Māja 2023 un e-veikals kraso.com

Izstāde Māja 2023 un e-veikals kraso.com

Māja 2023 ir lielākā ikgadējā būvniecības nozares izstāde Latvijā, kas pulcē tūkstošiem apmeklētāju no visa reģiona.

Viens no KRASO dalības izstādē Māja 2023 notikumiem būs e-veikala kraso.com prezentācija. Uzņēmums ir izstrādājis risinājumu tonēto krāsu iegādei kraso.com tiešsaistē, kas tiks demonstrēts izstādē. Izmantojot jauno tiešsaistes platformu, klienti var viegli izvēlēties vēlamo krāsu no plašā iespēju klāsta un pasūtīt tonētās krāsas ar dažiem klikšķiem.

Šī sistēma tonēto krāsu iegādei tiešsaistē ietaupīs klientu laiku un pūles, jo viņiem vairs nav jādodas uz fiziskiem veikaliem, lai iegādātos vajadzīgās tonētās krāsas. Apmeklētāji varēs izmēģināt kraso.com tiešsaistē tonētu krāsu iegādes procesu un novērtēt to. Kā arī uzzināt par uzņēmuma iespējām no zinošiem KRASO pārstāvjiem. Turklāt e-veikals kraso.com nodrošina, ka klientu pasūtītās tonētās krāsas tiek precīzi izpildītas un nogādātas uz klienta adresi.

Krāsu toņus krāsām kraso.com e-veikalā var izvēlēties no populāriem krāsu toņu katalogiem, piemēram, NCS, RAL, Tikkurila Symphony, Caparol 3D, kā arī no citiem pazīstamajiem krāsu toņu katalogiem.

Kraso.com e-veikalā ir plašs preču klāsts rūpnieciskai krāsošanai, metāla apstrādei, galdniecībai un mājsaimniecībai. Piedāvā krāsas, lakas, iekšdarbiem, ārdarbiem lazūras, eļļas un citus apdares materiāla risinājumus dažāda segmenta veidiem. Šie ir tikai daži piemēri apdares produktiem.

KRASO 22. gadu pieredze piedāvājot apdares materiālu risinājumus ir nodrošinājis teicamu reputāciju savā nozarē.

Dalība izstādē Māja 2023 ir iespēja klientiem, nozares profesionāļiem un citām ieinteresētajām personām uzzināt vairāk par uzņēmuma apņemšanos ieviest inovācijas, kvalitāti un klientu apmierinātību. Nepalaidiet garām iespēju apmeklēt KRASO stendu Halle Nr.2 un iepazīties ar pieejamiem risinājumiem! Kā arī izstādes apmeklētāji saņems īpašos piedāvājumus no kraso.com