Bērnu istabas 8 idejas

Bērnu istabas 8 idejas

Bērnu istabas 8 idejas ar sienu krāsas izmantošanu

Bērnu istabas katrā mājā ir īpaša telpa, kas prasa jo sevišķu uzmanību un rūpes. Bērniem augot, viņi noteikti ir iztēlojušies savu sapņu istabu.

Kā līdz tai tikt? Kā, veicot istabas pārvērtības, īstenot bērna sapņus? Ne vienmēr bērna fantāzijas saskan ar vecāku domām. Tāpēc ir svarīgi atrast kompromisu starp abu pušu vēlmēm. Mēs piedāvājam bērnu istabas 8 idejas ar krāsu pielietošanu, jo ir dažādas krāsas bērnu istabai.

Iesakām sākt ar sienu toņu izvēli, pārējās detaļas varēsi pieskaņot pēc tam.

1. Krāsojot sienas bērnu istabā, noteikti ieteicams izmantot krāsas ar vismazāko gaistošo savienojumu saturu.

Eko produktu klāstā atradīsi krāsas, kas novērš mikrobu izplatīšanos, piemēram, Tikkurila Joker krāsa un īpaši piemērotas krāsas alerģiskiem cilvēkiem Caparol Sylitol Bio Innenfarbe.

sienas bērnu istabā

Eko marķētas krāsas sienām:

  • Nekaitīgas veselībai un apkārtējai videi;
  • Īpaši piemērotas cilvēkiem ar alerģijām;
  • Nesatur konservantus un šķīdinātājus;
  • Atbilst telpas gaisa higiēnas prasībām;
  • Praktiski bez smakas un vidi saudzējošas.

2. Sienas krāsa ar smalka apmetuma efektu

Veidojot uz sienām smalka apmetuma efektu, droši aicini palīgā bērnus, jo šeit nevar būt nepareizs iznākums, tieši pretēji!

Kombinējot dažādus darba paņēmienus un krāsas, struktūrkrāsas Tikkurila Tunto Hieno iespējas ir bezgalīgas. Tikkurila Tunto Hieno virsma ir skaisti strukturēta un pilnībā matēta.

Sienas krāsa ar smalka apmetuma efektu

Izmanto dažādus atšķirīgus pelēkos toņus un veidojiet virsmu ar metāla špakteļlāpstiņu, skrāpi, ķemmi, ielas slotu vai citiem instrumentiem, ar kuriem iespējams izmainīt un veidot virsmas struktūru. Tikkurila Tunto Hieno trīsdimensionālā virsmas struktūra rodas apstrādes gaitā.

3. Izvēlies sienas krāsu, ko viegli kopt

Dzīvē gadās visādi – arī ar mazajiem pirkstiņiem nosmērēt skaisti tīro sienu. Tāpēc iesakām izvēlēties premium klases ūdens bāzes krāsu ar augstu nodilumizturību – Colorex Alva matēto krāsu.

Izvēlies sienas krāsu

Krāso sienas ar netīrumus atgrūdošu un viegli tīrāmu krāsu, lai jebkurā situācijā to varētu notīrīt no jebkāda veida netīrumiem.

4. Nodali zonas

Lai bērns justos labi savā istabā jebkurā dienas laikā, būtiski ir nodalīt zonas. Piemēram, guļamzonu, mācību un spēļu zonu.

Nodali zonas

Lai to panāktu, nav nepieciešams veidot starpsienas, jo to lieliski var īstenot, izvēloties dažādus sienas toņus. Guļamzonai ieteicams izvēlēties maigākus un siltākus toņus, kamēr spēļu zonai jau var izvēlēties ko košāku.

Šis risinājums lieliski noderēs arī tad, ja viena istaba ir jādala māsai ar brāli, un katrs savu stūrīti vēlas citādākā krāsā.

5. Sienu zīmējumi

Sienu zīmējumiem izmanto košas krāsas.

Sienu zīmējumi

Mūsu internetveikalā vari iegādāties krāsas mazos daudzumos, ar ko pilnīgi pietiks, lai uzgleznotu skaistu zīmējumu vai, izmantojot trafaretus, izveidotu modernu sienas rakstu.

Sienu zīmējumi un zaķis

6. Pārkrāso mēbeles

Lielisks veids, kā atsvaidzināt istabas interjeru, nepērkot jaunas koka mēbeles, ir tās pārkrāsot, piemēram, krēslu, galdu vai tikai galda atvilknes.

Pārkrāso galdu Pārkrāso skapi

7. Pievērs uzmanību akcentiem

Kad sienu krāsas izvēlētas, iesakām pievērst uzmanību akcentiem. Paši mazākie noteikti būs sajūsmā par MagPaint Glowpaint tumsā spīdošo laku, jo no tās var izveidot jebkādus sienu un griestu zīmējumus un pat nokrāsot interjera priekšmetus vai mēbeles. Dienas gaismā zīmējums uzlādējas un vakarā tas kļūst spoži spīdīgs.

Tumsā spīdīga laka

8. Funkcionāla tāfele

Ļauj bērniem radoši izpausties uz sienām!

Ļauj bērniem radoši izpausties uz sienām

Kad skolas un bērnudārza dzīve ir mājās, bērnu istabā noteikti iederēsies funkcionālā tāfele. Varat nokrāsot daļu sienas virs rakstāmgalda vai pat visu sienu, lai bērns var radoši izpausties, zīmējot vai pierakstot pašu nepieciešamāko.

Ar Tikkurila Liitu krāsu varēsiet pat nokrāsot mēbeles un atzīmēt, piemēram, kas kurā atvilknē atrodas.

Vēl viens veids, kā tikt pie tāfeles uz kuras var rakstīt un zīmēt ar marķieriem ir izvēloties Magpaint SketchPaint.

Tāfeles siena

Trešais risinājums ir magnētu siena izmantojot speciālu krāsu, uz kuras var piespraust svarīgākos dokumentus vai vienkārši skaistas bildes pie jebkuras sienas, durvīm vai istabas skapīša.

Šo pašu virsmu var izmantot kā flomasteru vai krītiņu tāfeli.

Magnetiska siena

Tāfeles sienai toni varēsiet izvēlēties paši no plašā krāsu toņu izvēles.

Ja Tev ir jautājumi, sazinies tel. 26662270 ar kraso.com  pārdošanas speciālistu, kas ieteiks labāko un piemērotāko risinājumu un krāsu.