Krāsošana & Celtniecība

Zīmoli

Sistēmas

Paveiktais

Krāsošana & Celtniecība

Krāsošana un celtniecība ir mūsu specializācija jau vairāk, kā 20 gadus un tā ir iekodēta mūsu nosaukumā. Vienmēr laikā, kvalitatīvi un tehnoloģiski precīzi – KRASO ir stabils sadarbības partneris ģenerāluzņēmējiem. Mūsu komandā pastāvīgi strādā aptuveni 60 profesionāli sagatavotu un pieredzējušu meistaru izceļot mūsu uzņēmumu kā vienu no profesionālākiem Latvijas un kaimiņvalstu tirgū.


Krāsošanas un apdares darbi

Kvalitatīvi veicam griestu un sienu špaktelēšanas, krāsošanas, apmešanas un dekoratīvās krāsošanas darbus. Tapešu līmēšanu, kā arī sienu un grīdu flīzēšanu.

Ģipškartona montāžas darbi

Mūsu profesionālie meistari ātri un kvalitatīvi veiks visa veida ģipškartona starpsienu montāžas darbus – koka un metāla konstrukciju karkasu izbūvi un apšūšanu ar ģipškartona plāksnēm, piekārto ģipškartona griestu un moduļveida griestu izbūvi.

Metāla antikorozijas un ugunsaizsardzības krāsošana

Ja krāsošanas darbus nav iespējams veikt cehā, mūsu alpīnisti un krāsotāji ir speciāli sagatavoti un sertificēti darbam īpašos apstākļos, ievērojot visstingrākās tehnoloģiskās, darba un vides aizsardzības prasības.

Rūpniecisko grīdu ieklāšana

22 darbības gadu laikā apstrādājot gandrīz 200 000m2 betona grīdu, esam ieguvuši praktisku pieredzi, ko pēc klientu vēlmēm turpinām attīstīt, papildinot mūsu piedāvājumu klāstu. Konsultējam klientus, palīdzot izvēlēties rūpniecisko grīdu materiālus un to ieklāšanu.

Epoksīda, poliuretāna, akrila grīdu ieklāšana

Sadarbībā ar Tikkurila piedāvājam speciālus klājumus betona grīdām paaugstinātas mehāniskās, ķīmiskās, termiskās slodzes gadījumos, kā arī klājumus objekta estētikai.

Betona grīdu pulēšana

Izmantojot unikālu HTC SuperfloorTM dimantu slīpēšanas un pulēšanas tehniku, saglabājam betona autentisko izskatu, rezultātā iegūstot līdzenu, nodilumizturīgu, spīdīgu, kopjamu, antistatisku un daudzfunkcionālu grīdu, kas kalpo mūžīgi bez papildu ķīmiskas apstrādes.

Masīvkoka dēļu un parketa grīdu slīpēšana un apstrāde

Piedāvājam masīvkoka dēļu un parketa grīdu slīpēšanu un apstrādi ar aizsargpārklājumu. Mūsu rīcībā ir speciālas iekārtas, abrazīvi un aizsargpārklājumi koka grīdu apstrādei. Nodrošinām ātrus izpildes termiņus, kvalitāti un garantiju.

Skaitļi 2023

Darbinieki

Pabeigti projekti

Apgrozījums

Darbinieki
Pabeigti projekti
Apgrozījums

Paveiktais

Kopš 2000. gada esam nemitīgi attīstījušies – strādājot, mācoties un uzklausot savu klientu vēlmes, tādējādi nonākot pie apziņas, ka ar savu darbu varam uzlabot ne tikai uzņēmuma, darbinieku un klientu ikdienu, bet arī apkārtējo vidi. Mēs patiesi lepojamies ar to, ko šajos darbības gados ir paveicis katrs mūsu komandas biedrs, speciālists un profesionālis.

0 projekti

Par KRASO

KRASO ir viens no vadošajiem krāsu tirdzniecības un apdares pakalpojumu sniedzējiem Latvijā un kaimiņvalstīs. KRASO ir krāsu speciālisti ar vairāk nekā 23 gadu pieredzi.

Mēs esam par krāsām!
Mēs zinām visu par krāsām!
Mēs cīnāmies pret pelēcību, garlaicību un, galvenais - pret vienaldzību!
Mēs esam komanda, kas zina un tic tam, ko dara!

Lasīt vairāk

Komanda

Sanita Rozentāle

KRASO SIA & KRASO SERVICES SIA
Valdes locekle,
Finanšu direktore

sanita@kraso.com

Andris Lauris-Kuzņecovs

KRASO SERVICES SIA
Valdes priekšsēdētājs

andris@kraso.com