Industriālie risinājumi profesionāļiem

Pārklājumi metālam

Pārklājumi kokam

Krāsas un citi materiāli celtniecībai

Nozares eksperti

Paveiktais

Augstu vērtējam atbildību un mūsu vietu Latvijas tirgū. Tieši tādēļ klientiem piedāvājam pārbaudītus produktus un pakalpojumus, nodrošinot materiāla un piegādes servisa kvalitāti, precīzu izstrādes tehnoloģiju un izpildes termiņus.

Mazumtirdzniecība

Mūsu mazumtirdzniecības veikali-noliktavas ir atrodami trīs Latvijas lielākajās pilsētās – Rīgā, Daugavpilī un Liepājā, kur ikviens var atrast visu nepieciešamo krāsošanai, kā arī saņemt speciālistu konsultācijas.

Vairumtirdzniecība

Noliktavās atradīsiet gandrīz 7000 produktus un preces – pasaules līmeņa ražotāju krāsas, instrumentus un iekārtas.

Krāsošanas iekārtu tirdzniecība

Piedāvājam iegādāties speciālas iekārtas sarežģītākiem krāsošanas darbiem, kā arī nodrošinām iekārtu garantijas un pēcgarantijas remontu un apkopi.

Laboratorija

Garantējam katra piegādātā produkta kvalitāti, nodrošinot materiālu testēšanu, krāsotāju-speciālstu apmācības, paraugu izgatavošanu no klienta izvēlētā materiāla, kā arī produktu demonstrēšanu.

Gaismu istaba

Īpaši izveidotā bibliotēkā piedāvājam dizaina un arhitektūras literatūru, kas noder kā iedvesmas avots un orientieris plašajā krāsu toņu izvēlē. Mūsu Gaismas istabā varam vērot, kā izvēlētie krāsu toņi pārvēršas, mainot apgaismojuma spektru.

Baltijā pirmā automatizētā krāsu miksēšanas līnija

Pārdošanas apjomiem strauji augot, 2016. gadā tika uzstādīta Baltijā pirmā automātiskā krāsu miksēšanas sistēma, kas atvieglo krāsu un laku tonēšanu un jaukšanu, kā arī veicina ātrāku un kvalitatīvāku klientu apkalpošanu.

Piegāde

Izmantojot mūsu vai sadarbības partneru transportu, nodrošinām ērtu un drošu preču piegādi jebkurā vietā Latvijā 24 stundu laikā.

Eksports

No 2015. gada ar e-veikala starpniecību nodrošinām piegādi visās Eiropas Savienības valstīs.

Pārklājumi metālam

Piedāvājam pretkorozijas pārklājumus, rūpnieciskās gruntis, krāsas un pārklājumus metāla konstrukcijām, kuģiem, rezervuāriem (naftas produktu, dzeramā ūdens, ķīmisko izstrādājumu, zemūdens un virszemes), lauksaimniecības tehnikai, attīrīšanas iekārtām un elektrostacijām, kā arī ugunsaizsardzības pārklājumus. 

Sortimentā pieejami pārklājumi metālam gan uz ūdens, gan šķīdinātāja bāzes. 

Nodrošinām ne tikai kvalitatīvus materiālus, bet arī profesionālu apkalpošanu.

Pēc vienošanās mūsu speciālisti var piedalīties arī krāsu materiālu testēšanā ražošanas vietā, kā arī sniegt ieteikumus ražošanas procesu uzlabošanā.

Sertificēta pretkorozijas un ugunsaizsardzības pārklājumu inspekcija

Virsmas sagatavošana, sausas krāsas plēves biezuma un krāsas adhēzijas noteikšana ar sertificētiem mērinstrumentiem un atzinuma sagatavošana saskaņā ar FROSIO sertifikātu.


Labākie metāla krāsošanas zīmoli

Piedāvājumā preces no pasaules vadošajiem krāsu, instrumentu un iekārtu ražotājiem. Noliktavās pieejams vairāk nekā 7000 dažādu produktu.


Pārklājumi kokam

Piedāvājam plašāko klāstu rūpniecisko pārklājumu kokam – beices, eļļas, tepes, aizsarglīdzekļus kokam, lakas, gruntis, krāsas, kā arī ugunsdrošos aizsargpārklājumus. Sortimentā iekļauti apdares materiāli gan uz ūdens un šķīdinātāja bāzes, gan nanopārklājumi kokam. Mūsu laboratorijā testējam apdares materiālus, gatavojam paraugus pielāgojot krāsošanas sistēmas klienta vajadzībām, veidojam beiču un toņu kartotēku. 

Nodrošinām ne tikai ar kvalitatīviem materiāliem, bet arī ar profesionālu servisu – mūsu speciālisti piedalās krāsu materiālu testēšanā ražošanas vietā un pēc vajadzības sniedz ieteikumus ražošanas procesu uzlabošanai.

Preces un pakalpojumi galdniekiem, galdniecībām un mēbeļu ražotājiem

Plašajā sortimentā ietilpst kvalitatīvas lakas un krāsas (poliuretāna, PU akrila, ūdens bāzes), beices, patinas, eļļas, līmes (PVA un karstlīmes), abrazīvi un profesionāli instrumenti no pasaules līmeņa ražotājiem.

UV apdares līniju un UV lampu diagnostika

Piedāvājam UV lampu grafiku un jaudas datu analīzi (jauda, enerģija), UV lampu diagnostiku, apdares līnijas funkcionālās efektivitātes novērtēšanu un sniedzam ieteikumus darba uzlabošanai.


Labākie koka krāsošanas zīmoli

Piedāvājumā preces no pasaules vadošajiem krāsu, instrumentu un iekārtu ražotājiem. Noliktavās pieejams vairāk nekā 7000 dažādu produktu.


Krāsas un citi materiāli celtniecībai

Ar vairāk, kā 20 gadus uzkrātu pieredzi, mūsu kompetentie speciālisti spēs ieteikt labākos risinājumus gan profesionāliem krāsotājiem, gan tiem, kas krāso mājsaimniecības vajadzībām. Mūsu specializācija un galvenais produkts ir krāsas, tomēr ne mazāk būtiski ir kvalitatīvi un atbilstoši instrumenti, kā arī krāsojamās virsmas sagatavošana. Pateicoties tiešai sadarbībai ar materiālu ražotājiem un lielajiem pārdošanas apjomiem, varam piedāvāt izdevīgas cenas ikkatram klientam.

Nozares eksperti

Ar vairāk nekā 22 gadu pieredzi krāsošanas, apdares darbu, metāla konstrukciju krāsošanā un betona grīdu apdarē, KRASO  komanda ir līderi savā jomā. Cīnāmies pret pelēcību, garlaicību un vienaldzību ar kvalitatīviem produktiem un profesionalitāti. Mēs esam par krāsainu dzīvi!

Pieredze

SIA KRASO speciālisti ir ar vairāk nekā 20 gadu starptautisku pieredzi krāsu un būvniecības nozarē, kā arī procesu vadības jomā, radot vienu no lielākajiem krāsu tirdzniecības uzņēmumiem visā Latvijā.

Kompetence

Augstu vērtējam atbildību pret savu vietu Latvijas tirgū, tādēļ klientiem piedāvājam tikai produktus un pakalpojumus, par ko esam pārliecināti. Atbildība un kvalitāte ir arī mūsu pamatprincips, izvēloties piegādātājus un sadarbības partnerus, lai veidotu ilgstošu un veiksmīgu sadarbību.

Zināšanas

Uzkrātās iemaņas ilgtermiņa sadarbība ar vadošajiem materiālu, iekārtu un instrumentu ražotājiem nemitīgi palīdz turpināt apgūt jaunas zināšanas un izmantot tās praksē.

Komanda

Mūsu komanda ir viena no mūsu galvenajām vērtībām. Regulāri attīstoties un pilnveidojoties, mēs varam garantēt savu produktu un pakalpojumu kvalitāti, kas ikdienā motivē pieņemt arī jaunus izaicinājumus. 

Par KRASO

KRASO ir viens no vadošajiem krāsu tirdzniecības un apdares pakalpojumu sniedzējiem Latvijā un kaimiņvalstīs ar vairāk nekā 22 gadu pieredzi.

Mēs esam par krāsām!
Mēs zinām visu par krāsām!
Mēs cīnāmies pret pelēcību, garlaicību un, galvenais,- pret vienaldzību!
Mēs esam komanda, kas zina un tic tam, ko dara!

Lasīt vairāk