Tikkurila

Tikkurila Group ir Ziemeļvalstu krāsu ražotājs ar 160 gadu vēsturi. Ar tādiem tirgū atpazīstamiem zīmoliem kā Tikkurila, Vivacolor, Alcro un Beckers, to produkti ir vieni no populārākajiem klientu izvēlē. Tikkurila Group produkti šobrīd ir līderi Somijas, Zviedrijas, Polijas un Baltijas valstu tirgos. Tie izceļas ar līdzsvaru starp ilgnoturību, vieglu lietošanu un produktu nekaitīgumu dabai un cilvēkam.

KRASO ir Tikkurila zīmola izplatītājs un ekskluzīvais industriālo pārklājumu dīleris Latvijā, un mūsu sortimentā ir plašs un īpaši atlasīts Vivacolor produktu piedāvājums.

TIKKURILA 

Tikkurila ir premium klases produktu zīmols, kas ražo krāsas un pārklājumus gan uz ūdens, gan šķīdinātāju bāzes. Produktu klāstā ir gan funkcionālas krāsas mitrām telpām un vietām, kas pakļautas karstumam, gan dekoratīvi risinājumi, kas ļauj realizēt dažādas interjera ieceres. 

TIKKURILA INDUSTRIĀLIE PĀRKLĀJUMI

Sortimentā ir krāsas un pārklājumi kokam un metālam, kas piemēroti industriālo pārklājumu tehnoloģijām un risinājumiem. Tikkurila produkti palīdz strādāt efektīvāk, drošāk un gudrāk, piedāvājot daudzveidīgu produktu klāstu, sastāvu un toņus dažādām vajadzībām.

VIVACOLOR

Vivacolor zīmola misija ir radīt veselībai un dabai draudzīgus produktus. Vivacolor piedāvā vienkāršus, lietotājam draudzīgus risinājumus, kas dod efektīvu un ilgnoturīgu rezultātu. Tie radīti kā izcils un drošs risinājums mājvietu uzlabošanas projektiem, kas viegli lietojami gan iesācējiem, gan profesionāļiem. 

TIKKURILA GROUP VĒRTĪBAS

KRASO ne tikai pārstāv Tikkurila Group produktus jau vairāk nekā 20 gadus, bet KRASO dibinātāji, pirms sava uzņēmuma atvēršana, bija daļa no Tikkurila Latvija komandas. Tikkurila Group un KRASO vieno kvalitātes standarts, atbildība pret vidi un cilvēkiem. Uzņēmuma produktiem ir piešķirts ziemeļu reģiona ekomarķējums Nordic Swan Ecolabel un Eiropas Savienības EU Ecolabel marķējums. Somijas alerģiju, ādas un astmas federācija atsevišķiem produktiem ir piešķirusi Allergy Label® marķējumu, kas paredz, ka produktam nav smaržas vai sastāvdaļas, kas var izraisīt kairinājumu, astmas lēkmi vai alerģiju. Somijas iekštelpu gaisa kvalitātes un klimata savienība ir piešķīrusi M1 marķējumi, kas tiek piešķirts produktiem, kuru izmešu un smaržu daudzums atbilst M1 līmenim pēc M3, M2 un M1 līmeņu vadlīnijām.