Par KRASO

KRASO ir viens no vadošajiem krāsu tirdzniecības un apdares pakalpojumu sniedzējiem Latvijā un kaimiņvalstīs ar vairāk nekā 22 gadu pieredzi.

Mēs esam par krāsām!
Mēs zinām visu par krāsām!
Mēs cīnāmies pret pelēcību, garlaicību un, galvenais,- pret vienaldzību!
Mēs esam komanda, kas zina un tic tam, ko dara!

Lasīt vairāk

KRASO tika izveidots 2000.gadā, lai arī dibinātājiem pieredze šajā nozarē ir krietni senāk, darbojoties somu un zviedru kopuzņēmumā.
22 gadu laikā KRASO ir izaudzis par vienu no lielākajiem krāsu tirdzniecības un krāsošanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā un kaimiņvalstīs.

Mēs augstu vērtējam atbildību un savu vietu krāsu nozarē, tāpēc piedāvājam klientiem produktu vai pakalpojumu, par ko esam pārliecināti, - augstu materiāla un piegādes servisa kvalitāti, precīzu izstrādes tehnoloģiju un saistību izpildes termiņu. Tāda ir mūsu attieksme pret to, ko darām, mūsu pamatprincips piegādātāju un sadarbības partneru izvēlē.

KRASO ir trīs krāsu veikali-noliktavas Latvijas lielākajās pilsētās – Rīgā, Daugavpilī un Liepājā. 2015. gadā tika izveidots pirmais pilnvērtīgais krāsu interneta veikals, kas, atšķirībā no citiem būvniecības preču interneta veikaliem, piedāvā tonētas krāsas. 2021.gadā, nodalot būvniecības nozari, tika izveidots – SIA KRASO SERVICES uzņēmums. Savukārt 2022.gadā izveidots SIA KRASO WOODPAINTING uzņēmums, kas nodarbojas ar industriālo dēļu krāsošanu.

MŪSU VĒRTĪBAS

Biznesa stratēģiju, misiju, vīziju var nodefinēt īpašnieki, vadītāji vai mārketinga guru, bet mūsu vērtības veidojas no darbinieku izpratnes, vēlmes un spējas to nodot klientiem.

Pieredze
21 gada laikā esam uzkrājuši gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas. Esam gan kļūdījušies un no tā mācījušies, gan svinējuši uzvaras. Tāpēc esam pārliecināti, ka produkti, konsultācijas un risinājumi, ko piedāvājam, ir labākā izvēle klientiem.

Attīstība
Mēs nepārtraukti mācāmies un sekojam nozares aktualitātēm. Pastāvīgi uzlabojam sortimentu un lepojamies, ka mums un mūsu klientiem ir iespēja iepazīt aktuālās nozares tendences, jaunākos produktus un krāsošanas tehnoloģijas.

Atbildība
Mēs atbildam gan par saviem lēmumiem, risinājumiem un rezultātu, gan izjūtam atbildību par klienta darba rezultātu kopumā. Ikviens esam pārliecināti, ka atbildīga attieksme pret darbiniekiem, kolēģiem, klientiem un sadarbības partneriem ir būtisks priekšnosacījums ilgtermiņa attīstībai.

Izcils klientu serviss
Mūsu filozofija ir palīdzēt klientam. Mums ir svarīgi, lai klients mūsu uzņēmumā iegūst pozitīvāko un noderīgāko apkalpošanas pieredzi. Lai mūsu konsultācijām un risinājumiem var uzticēties un KRASO vienmēr ir klienta pirmā izvēle krāsu iegādē.

Profesionalitāte
Tā ir mūsu reputācija tirgū, mūsu padziļinātās zināšanas un interese par krāsām, servisu, spēju salāgot klienta iespējas ar vajadzībām, lai nodrošinātu vēlamo rezultātu. Esam gandarīti, ka klienti to sajūt un novērtē.

Komanda

Kārlis Robežs, KRASO WOODPAINTING Valdes loceklis
Kārlis Robežs

KRASO WOODPAINTING SIA Valdes loceklis

karlis@kraso.com +371 26115426

uldis silicans
Uldis Slicāns

KRASO SIA
Valdes priekšsēdētājs

uldis@kraso.com

Sanita Rozentāle

KRASO SIA
Finanšu direktore

sanita@kraso.com

Toms Krilovs
Toms Krilovs

KRASO SIA
Valdes loceklis,
pārziņā IT un mārketinga jautājumi

toms@kraso.com

Andris.Lauris.Kuznecovs
Andris Lauris-Kuzņecovs

KRASO SERVICES SIA
Valdes priekšsēdētājs

andris@kraso.com

Iveta Gabaliņa, KRASO FOUNDATION valdes priekšsēdētāja
Iveta Gabaliņa

KRASO FOUNDATION
Valdes locekle

foundation@kraso.com


Silva
Silva Susekle

SIA "KRASO" un SIA "KRASO SERVICES" Mārketinga projektu vadītāja

silva@kraso.com

Aigars Berzins
Aigars Bērziņš

SIA "KRASO" un SIA "KRASO SERVICES" IT projektu vadītājs

aigars@kraso.com

Ingars Puters
Ingars Puters

SIA "KRASO" Krāsu interneta veikala Kraso.com vadītājs

ingars@kraso.com +371 26662270

Māris Cunskis

SIA "KRASO" Rīgas filiāles vadītājs

maris@kraso.com +371 26353338

Gints Jaunzemis
Gints Jaunzemis

SIA "KRASO" Liepājas filiāles vadītājs

gints@kraso.com +371 28649011

vitalijs teleznikovs
Vitālijs Teļežņikovs

SIA "KRASO" Daugavpils filiāles vadītājs

vitalijs@kraso.com +371 26612277

Atis Muiznieks
Atis Muižnieks

SIA "KRASO" Daugavpils filiāles tirdzniecības pārstāvis

atis@kraso.com

Vladimirs
Vladimirs Behmans

SIA "KRASO" tirdzniecības pārstāvis pulverkrāsām

vladimirs@kraso.com

Dagnis Rajeckis
Dagnis Rajeckis

SIA "KRASO" Celtniecības krāsu tirdzniecības pārstāvis

dagnis@kraso.com

Janis Dreiblats
Jānis Dreiblats

SIA "KRASO" Tirdzniecības pārstāvis koka pārklājumiem

janis@kraso.com

Girts Grube
Ģirts Grūbe

SIA "KRASO" Tehnologs

girts@kraso.com

Gatis Nevlans
Gatis Nevlans

SIA "KRASO" Rūpniecisko metāla krāsu pārdošanas vadītājs

gatis@kraso.com

Sandra Zviedre-Karavaičika

SIA "KRASO" Klientu gids krāsu izvēlē

sandra@kraso.com

Ingus
Ingus Baltruns

SIA "KRASO" Tirdzniecības pārstāvis koka pārklājumiem ārdarbos, rūpnieciskām līmēm, abrazīviem un krāsošanas iekārtām

ingus@kraso.com

Inga Staseva
Inga Staseva

SIA "KRASO" Dizainere - klientu konsultante

inga@kraso.com

Gints.Eisaks
Gints Eisaks

SIA "KRASO SERVICES" Darbu vadītājs celtniecības objektos

gintse@kraso.com

Aleksandrs.Osipovs
Aleksandrs Osipovs

SIA "KRASO SERVICES" Darbu vadītājs celtniecības objektos

aleksandrs@kraso.com

Lasma Rence
Lāsma Rence

KRASO SERVICES SIA
Celtniecības projektu vadītāja asistente

lasma@kraso.com

Skaitļi 2021

Darbinieki

Apgrozījums

Pabeigti projekti

Darbinieki

Apgrozījums

Apgrozījums

Darbinieki

Pabeigti projekti

Atbalstītie projekti

Orange painter hand with paintbrushE - veikals

Rīga, Vienības gatve 93

Veikala darba laiks
P, O, T, C, P — 9:00–18:00
Sestdiena — brīvdiena
Svētdiena — brīvdiena

tālrunis: +371 26662270
e-pasts: info@kraso.com

KRASO SIA
Reģ.nr.: 40003519729
PVN nr.: LV40003519729
Adrese: Vienības gatve 93,
Rīga, LV-1058, Latvija

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV78HABA0001408056931

Orange painter hand with paintbrushLiepāja

Brīvības iela 158a

Veikala darba laiks
P, O, T, C, P — 8:00–18:00
Sestdiena — brīvdiena
Svētdiena — brīvdiena

Biroja darba laiks
P, O, T, C, P — 8:00–18:00
S, Sv — brīvdiena

tālrunis: +371 63424374
mob.: +371 28649011
e-pasts: liepaja@kraso.com

Orange painter hand with paintbrushRīga

Vienības gatve 93

Veikala darba laiks
P, O, T, C, P — 8:00–19:00
Sestdiena — 10:00-15:00
Svētdiena — brīvdiena

tālrunis: +371 26320219
e-pasts: riga@kraso.com

Biroja darba laiks
P, O, T, C, P — 8:00–17:00
S, Sv — brīvdiena

tālrunis: +371 67331203
e-pasts: riga@kraso.com

Orange painter hand with paintbrushDaugavpils

Tautas iela 8

Veikala darba laiks
P, O, T, C, P — 8:00–18:00
Sestdiena — brīvdiena
Svētdiena — brīvdiena

Biroja darba laiks
P, O, T, C, P — 8:00–17:00
S, Sv — brīvdiena

tālrunis: +371 65474854
mob.: +371 2 6612277
e-pasts: daugavpils@kraso.com

Mūsu uzņēmumi

KRASO SIA
Reģ.nr.: 40003519729
PVN nr.: LV40003519729
Adrese: Vienības gatve 93,
Rīga, LV-1058, Latvija

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV78HABA0001408056931

KRASO SERVICES SIA
Reģ.nr.: 40203305274
PVN nr.: LV40203305274
Adrese: Vienības gatve 93,
Rīga, LV-1058, Latvija

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV64HABA0551050718710

KRASO WOODPAINTING SIA
Reģ.nr.: 40203372699
PVN nr.: LV40203372699
Adrese: Mellužu iela 17,
Rīga, LV-1067, Latvija

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV89HABA0551052072768

KRASO FOUNDATION biedrība
Reģ.nr.: 40008302271
Adrese: Vienības gatve 93,
Rīga, LV-1058, Latvija

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV85HABA0551050153210