KRASO kohta

KRASO (varem „Krāsu serviss“) on üks juhtivaid värvitoodete ja viimistlusteenuste pakkujaid Lätis ja naaberriikides, omades enam kui 20-aastast kogemust.

Oleme värvide poolt!
Teame värvidest kõike!
Võitleme halli elu, igavuse ja mis kõige tähtsam – ükskõiksuse vastu!
Oleme meeskond, kes teab ja usub sellesse, mida teeme!

Loe rohkem

KRASO asutati 2000. aastal, kuigi asutajatel on valdkonnas veel pikaajalisemad kogemused, kuna varem tegutseti Soome-Rootsi ühisettevõttes. 21 aasta jooksul on KRASO kasvanud üheks suuremaks värvitoodete ja viimistlusteenuste pakkujaks Lätis ja naaberriikides. Krāsu Serviss reorganiseeriti kaheks eraldi kontserni ettevõtteks – KRASO SIA ja KRASO SERVICES SIA, eraldades müügi- ja ehitussektorid.

KRASO-l on kolm värvikauplust-ladu Läti suuremates linnades Riias, Daugavpilsis ja Liepājas.

2015. aastal käivitati esimene täieõiguslik värvide veebipood, mis erinevalt teistest ehitustarvete veebipoodidest pakub toonitud värve.

MEIE VÄÄRTUSED

Äristrateegia, missiooni ja visiooni võivad määratleda omanikud, juhid või turundusgurud, kuid meie väärtusi kujundavad meie töötajate arusaam, soov ja oskus neid klientidele edasi anda.

Kogemus

21 aastaga on meil kogunenud nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi. Me oleme teinud vigu ja neist õppinud ning tähistanud ka võite. Seega oleme kindlad, et meie pakutavad tooted, nõuanded ja lahendused on klientidele parim valik.

Areng

Õpime pidevalt ja jälgime valdkonna arenguid. Täiustame pidevalt oma tootevalikut ja oleme uhked, et meil ja meie klientidel on võimalus avastada uusimaid tööstustrende, tooteid ja värvimistehnoloogiaid.

Vastutus

Vastutame klientide ees oma otsuste, lahenduste ja tulemuste, aga ka üldise tulemuslikkuse eest. Oleme kõik veendunud, et vastutustundlik suhtumine oma töötajatesse, kolleegidesse, klientidesse ja koostööpartneritesse on pikaajalise arengu oluline eeldus.

Suurepärane klienditeenindus

Meie filosoofia on klienti aidata. Meie jaoks on oluline, et meie klientidel oleks võimalikult positiivne ja rahuldust pakkuv teeninduskogemus. Tegutseme selle nimel, et meie nõuandeid ja lahendusi saaks usaldada ja et KRASO oleks kliendi jaoks alati esimene värvivalik.

Professionaalsus

See on meie turumaine, meie põhjalikud teadmised ning huvi värvide ja teeninduse vastu ning meie võime viia kliendi vajadused vastavusse võimalustega, et saavutada soovitud tulemus. Meil on hea meel, et kliendid tunnevad ja hindavad seda.

Meie meeskond

uldis silicans
Uldis Slicāns

KRASO SIA
Valdes priekšsēdētājs

uldis@kraso.com

IMG 8149 scaled e1664958458536
Sanita Rozentāle

KRASO SIA un KRASO SERVICES SIA
Valdes locekle,
Finanšu direktore

sanita@kraso.com

Kārlis Robežs, KRASO WOODPAINTING Valdes loceklis
Kārlis Robežs

KRASO WOODPAINTING SIA
Valdes loceklis

karlis@kraso.com

Toms Krilovs
Toms Krilovs

KRASO SIA
Valdes loceklis,
IT un e-komercija

toms@kraso.com

Andris.Lauris.Kuznecovs
Andris Lauris-Kuzņecovs

KRASO SERVICES SIA
Valdes priekšsēdētājs

andris@kraso.com

Iveta Gabaliņa, KRASO FOUNDATION valdes priekšsēdētāja
Iveta Gabaliņa

KRASO FOUNDATION
Valdes locekle

foundation@kraso.com


IMG 8103 scaled e1664958560770
Ilona Viļumsone

SIA "KRASO" un SIA "KRASO SERVICES" Mārketinga vadītāja

ilona@kraso.com

Silva e1664956637777
Silva Susekle

SIA "KRASO" un SIA "KRASO SERVICES" Mārketinga projektu vadītāja

silva@kraso.com

Aigars Berzins
Aigars Bērziņš

SIA "KRASO" un SIA "KRASO SERVICES" IT projektu vadītājs

aigars@kraso.com

Ingars Puters
Ingars Puters

SIA "KRASO" Krāsu interneta veikala Kraso.com vadītājs

ingars@kraso.com +371 26662270

Maris e1671626080123
Māris Cunskis

SIA "KRASO" Rīgas filiāles vadītājs

maris@kraso.com +371 26353338

Gints Jaunzemis
Gints Jaunzemis

SIA "KRASO" Liepājas filiāles vadītājs

gints@kraso.com +371 28649011

IMG 8131 2 scaled e1664958784385
Vitālijs Teļežņikovs

SIA "KRASO" Daugavpils filiāles vadītājs

vitalijs@kraso.com +371 26612277

IMG 8133 scaled e1664958686510
Atis Muižnieks

SIA "KRASO" Daugavpils filiāles tirdzniecības pārstāvis

atis@kraso.com

Dagnis Rajeckis
Dagnis Rajeckis

SIA "KRASO" Celtniecības krāsu tirdzniecības pārstāvis

dagnis@kraso.com

Janis Dreiblats
Jānis Dreiblats

SIA "KRASO" Tirdzniecības pārstāvis koka pārklājumiem

janis@kraso.com

Girts Grube
Ģirts Grūbe

SIA "KRASO" Tehnologs

girts@kraso.com

Gatis Nevlans
Gatis Nevlans

SIA "KRASO" Rūpniecisko metāla krāsu pārdošanas vadītājs

gatis@kraso.com

IMG 8153SZ e1664959166431
Sandra Zviedre-Karavaičika

SIA "KRASO" Klientu gids krāsu izvēlē

sandra@kraso.com

Ingus
Ingus Baltruns

SIA "KRASO" Tirdzniecības pārstāvis koka pārklājumiem ārdarbos, rūpnieciskām līmēm, abrazīviem un krāsošanas iekārtām

ingus@kraso.com

Inga Staseva
Inga Staseva

SIA "KRASO" Dizainere - klientu konsultante

inga@kraso.com

Gints.Eisaks
Gints Eisaks

SIA "KRASO SERVICES" Darbu vadītājs celtniecības objektos

gintse@kraso.com

Aleksandrs.Osipovs
Aleksandrs Osipovs

SIA "KRASO SERVICES" Darbu vadītājs celtniecības objektos

aleksandrs@kraso.com

Numbrid 2021

Töötajad

Käive

Valmis ehitusprojektid

Töötajad

Käive

Käive

Töötajad

Valmis ehitusprojektid

Toetatud projektid

Meie ettevõtted

KRASO SIA
Rg-kood: 40003519729
KMKR nr: LV40003519729
Aadress: Vienības gatve 93,
Riia, LV-1058, Läti

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV78HABA0001408056931

KRASO SERVICES SIA
Rg-kood: 40203305274
KMKR nr: LV40203305274
Aadress: Vienības gatve 93,
Riia, LV-1058, Läti

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV64HABA0551050718710

KRASO WOODPAINTING SIA
Rg-kood: 40203372699
KMKR nr: LV40203372699
Aadress: Melluzu 17,
Riia, LV-1067, Läti

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV89HABA0551052072768

KRASO FOUNDATION biedrība
Rg-kood: 40008302271
Aadress: Vienības gatve 93,
Riia, LV-1058, Läti

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV85HABA0551050153210