Kontaktid

Orange painter hand with paintbrush Riia

Vienibas avenüü 93

Kaupluse lahtiolekuajad:
E, T, K, N, R – kl 8.00 – 19.00
L – kl 10.00 – 15.00
P – suletud

M. [+371] 26320219
E. riga@kraso.com

Kontori lahtiolekuajad:
E, T, K, N, R – kl 8.00 – 17.00
L – suletud
P – suletud

T. [+371] 67331203
E. riga@kraso.com

Orange painter hand with paintbrush Liepaja

Brivibas tänav 158a

Kaupluse lahtiolekuajad:
E, T, K, N, R – kl 8.00 – 18.00
L – suletud
P – suletud

Kontori lahtiolekuajad:
E, T, K, N, R – kl 8.00 – 18.00
L – suletud
P – suletud

T. [+371] 63424374
M. [+371] 28649011
E. liepaja@kraso.com

Orange painter hand with paintbrush Daugavpils

Tautas tänav 8

Kaupluse lahtiolekuajad:
E, T, K, N, R – kl 8.00 – 18.00
L – suletud
P – suletud

Biuro darbo laikas:
E, T, K, N, R – kl 8.00 – 17.00
L – suletud
P – suletud

T. [+371] 65474854
M. [+371] 26612277
E. daugavpils@kraso.com

Orange painter hand with paintbrush kraso.com

Vienibas avenüü 93

Lahtiolekuajad

(konsultatsioonide jaoks):
E, T, K, N, R – kl 9.00 – 18.00
L – suletud
P – suletud

M. [+371] 26662270
E. info@kraso.com

KRASO OÜ
Rg-kood: 40003519729
KMKR nr: LV40003519729
Aadress: Vienibas avenüü 93,
Riia, LV-1058, Läti
Swedbank AS
IBAN: LV48HABA0551045576543

Meie meeskond

Uldis Slicans

KRASO OÜ
Tegevjuht

uldis@kraso.com

Sanita Rozentale

KRASO OÜ & KRASO SERVICES OÜ
Juhatuse liige,
Finantsjuht

sanita@kraso.com

Kārlis Robežs, KRASO WOODPAINTING Valdes loceklis
Karlis Robezs

KRASO WOODPAINTING OÜ
Juhatuse liige

karlis@kraso.com

Toms Krilovs

KRASO OÜ
Juhatuse liige,
IT- ja e-kaubanduse juht

toms@kraso.com

Andris Lauris-Kuznecovs

KRASO SERVICES OÜ
Tegevjuht

andris@kraso.com

Iveta Gabaliņa, KRASO FOUNDATION valdes priekšsēdētāja
Iveta Gabalina

KRASO FOUNDATION
Juhatuse liige

foundation@kraso.com


Gints Jaunzemis

KRASO OÜ
Liepaja filiaali juht

gints@kraso.com [+371] 28649011

Vitalijs Teleznikovs

KRASO OÜ
Daugavpilsi filiaali juht

vitalijs@kraso.com [+371] 26612277

Atis Muiznieks

KRASO OÜ
Daugavpilsi filiaali müügiesindaja

atis@kraso.com

Egils_Skerskans
Egils Skerskans

KRASO OÜ
Müügijuht,
Tööstuslikud puidukatted ja abrasiivid

egils@kraso.com [+371] 25656050

Peteris Andersons

KRASO OÜ
Müügiesindaja,
Tööstuslikud puidukatted ja abrasiivid

peteris@kraso.com [+371] 29440656

Janis Berzins

KRASO OÜ
Müügiesindaja,
Tööstuslikud puidukatted ja abrasiivid

janis.berzins@kraso.com [+371] 28775677

Gatis Nevlans

KRASO OÜ
Müügijuht,
Tööstuslikud metallikatted

gatis@kraso.com

Sergei Joganson

KRASO OÜ
Müügispetsialist Eestis,
Tööstuslikud metallikatted

sergei@kraso.com [+372] 5299655

Dagnis Rajeckis

KRASO OÜ
Müügiesindaja,
Dekoratiivvärvid

dagnis@kraso.com

Ingars Puters

KRASO OÜ
Veebipoeketi kraso.com juht

ingars@kraso.com [+371] 26662270

Sandra Zviedre-Karavaicika

KRASO OÜ
Värvivaliku konsultant

sandra@kraso.com

Inga Staseva

KRASO OÜ
Disainer – kliendikonsultant

inga@kraso.com

Vita Valpetere

KRASO Grupp
Personalispetsialist

vita@kraso.com [+371] 25648899

Kristaps_Kleins
Kristaps Kleins

KRASO Grupp
Turundusdirektor

kristaps@kraso.com

Laura Kreslina

KRASO Grupp
Turundusprojektide juht

laura@kraso.com

Aigars Berzins

KRASO OÜ &
KRASO SERVICES OÜ
IT-projektijuht

aigars@kraso.com

Gints Eisaks

KRASO SERVICES OÜ
Ehituse juhataja

gintse@kraso.com

Aleksandrs Osipovs

KRASO SERVICES OÜ
Ehituse juhataja

aleksandrs@kraso.com

Sanita Krolle

KRASO SERVICES OÜ
Ehitusprojekti juhi assistent

sanita.krolle@kraso.com

Emilija Kadakovska

KRASO SERVICES OÜ
Ehitusprojekti juhi assistent

emilija@kraso.com

Uldis Slicans

KRASO OÜ
Tegevjuht

uldis@kraso.com

Sanita Rozentale

KRASO OÜ & KRASO SERVICES OÜ
Juhatuse liige,
Finantsjuht

sanita@kraso.com

Kārlis Robežs, KRASO WOODPAINTING Valdes loceklis
Karlis Robezs

KRASO WOODPAINTING OÜ
Juhatuse liige

karlis@kraso.com

Toms Krilovs

KRASO OÜ
Juhatuse liige,
IT- ja e-kaubanduse juht

toms@kraso.com

Andris Lauris-Kuznecovs

KRASO SERVICES OÜ
Tegevjuht

andris@kraso.com

Meie ettevõtted

KRASO OÜ
Rg-kood: 40003519729
KMKR nr.: LV40003519729
Aadress: Vienibas avenüü 93,
Riia, LV-1058, Läti

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV78HABA0001408056931

KRASO SERVICES OÜ
Rg-kood: 40203305274
KMKR nr.: LV40203305274
Aadress: Vienibas avenüü 93,
Riia, LV-1058, Läti

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV64HABA0551050718710

KRASO WOODPAINTING OÜ
Rg-kood: 40203372699
KMKR nr.: LV40203372699
Aadress: Kleistu tänav 18c-3,
Riia, LV-1067, Läti

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV89HABA0551052072768

KRASO FOUNDATION ühendus
Rg-kood: 40008302271
Aadress: Vienibas avenüü 93,
Riia, LV-1058, Läti

Swedbank AS
SWIFT: HABALV22
IBAN: LV85HABA0551050153210