AUSON

Auson logo

Auson ir Zviedrijas uzņēmums ar 95 gadu pieredzi, kas ražo produktus aizsardzībai pret rūsu, skaņas slāpēšanai, jumtu kopšanai un koka aizsardzībai. Uzticēšanās, ilgtermiņa attiecības, problēmu risināšana un produktu izstrāde ciešā sadarbībā ar Auson klientiem ir izveidojuši uzņēmumu kā spēcīgu zīmolu un uzticamu partneri visā pasaulē.

KRASO ir Auson zīmola izplatītājs Latvijā, mūsu sortimentā ir īpaši atlasīts Auson produktu piedāvājums: darvas krāsas, darvas eļļas, darvas lazūras, terpentīni un šķīdinātāji.

AUSON PRODUKTU KLĀSTS

Auson ražo apmēram 200 dažādus produktus eksportam visā pasaulē.

Šobrīd uzņēmuma apgrozījums pārsniedz 13 milj. eiro. Auson ir viens no lielākajiem ražotājiem Eiropā, kas piedāvā plašu šķīdinātāju nesaturošu produktu klāstu.

UZŅĒMUMS, KAM RŪP VIDE

Gadu gaitā Auson ir veicis apjomīgu darbu, lai izstrādātu produktus un ražošanas procesus, kas pēc iespējas mazāk ietekmētu vidi. Auson rezultāts ir kopējā koncepcija par šķīdinātāju nesaturošiem rūsas necaurlaidīgiem produktiem, kas paredzēti automobiļu rūpniecībai. Kā arī Auson unikālais struktūras skaņas slāpēšanas produktu klāsts, kas ir kļuvis par milzīgu panākumu kuģu būves nozarē. Uzņēmuma ražošanas radītās emisijas ir samazinātas līdz aptuveni pusei no atļautās robežvērtības.

AUSON VĒSTURE

Auson ir izcila mantojuma uzņēmums, kuru pašlaik vada Udesenu ģimenes trešā paaudze. Viss sākās 1928. gadā, kad Arturs Udesens ieradās Gēteborgā no Dānijas un sāka tirdzniecību ar eļļām.

Sākotnēji bizness tika vadīts vienkāršos apstākļos Gēteborgas centra daļā, kas pazīstama kā Gårda. Pamazām Artūra bērni Leifs un Lis pievienojās vadības komandai. Leifs izmācījās par ķīmiķi, ieņēma izpilddirektora amatu un attīstīja biznesu kopā ar māsu.

ĶĪMIJA ILGSTOŠAI NĀKOTNEI

Kvalitāte, produktu izstrāde un vides drošība ir vissvarīgākie konkurences ieroči tādam ķīmiskajam uzņēmumam kā Auson.

Auson biznesa sistēma atbilst SS-EN ISO 9001 un SS-EN ISO 14001 prasībām, tostarp AFS 2001:1 sistemātiska darba vides pārvaldība.

Skatīt AUSON produkciju