ADLER

Adler logo

Adler ir Austrijas vadošais laku, krāsu un koksnes aizsardzības līdzekļu ražotājs ar gandrīz 90 gadu pieredzi, kura produktu klāsts sastāv no vairāk nekā 10 000 izstrādājumiem, kas lietojami visdažādākajiem mērķiem un vajadzībām.

KRASO ir Adler zīmola izplatītājs Latvijā, mūsu sortimentā ir īpaši atlasīts Adler “premium” produktu piedāvājums: lakas, krāsas, krāsu noņēmēji, eļļas, lazūras-impregnanti un mastikas.

ADLER PRODUKTU KLĀSTS

Klientu rīcībā ir visi produkti, kas nepieciešami profesionālai koksnes virsmu apstrādei. Adler paletē ir unikāli impregnēšanas veidi, caurspīdīgas koka apdares, necaurspīdīgas apdares kārtas un koksnes eļļas, kurām ir ļoti laba noturība, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām. Šī iemesla dēļ arvien vairāk profesionāļu Adler ierindo kā Austrijas augstākās kvalitātes zīmolu numur viens.

KLIMATA NEITRĀLS UZŅĒMUMS

Kļūstot par klimatneitrālu uzņēmumu 2018. gadā, Adler kļuva par vienu no pirmajiem uzņēmumiem krāsu un pārklājumu nozarē, kas veiksmīgi sasniedza šo vērienīgo mērķi. Šis solis ir daļa no visaptverošas ilgtspējības stratēģijas, ko Adler ir konsekventi īstenojis daudzus gadus. Ar daudzu pasākumu palīdzību Adler ir samazinājis savu oglekļa pēdu līdz minimumam.

ADLER VĒRTĪBAS

Inovatīvais gars, izpratne par kvalitāti, apkalpošana un ilgtspēja ir Adler panākumu pamatelementi. Adler ir ideāls partneris, kad runa ir par individuālu telpu, fasāžu vai koka elementu dizainu.

KLIENTI VAIRĀK NEKĀ 30 PASAULES VALSTĪS

Katru gadu 21 000 tonnu krāsas atstāj Švāces rūpnīcu un tiek piegādātas klientiem vairāk nekā 30 pasaules valstīs. Adler tirdzniecības meitas uzņēmumi ir Vācijā, Itālijā, Polijā, Nīderlandē, Šveicē, Čehijā un Slovākijā. Savukārt, viņu vienīgā ražotne “Adler-Werk Lackfabrik” ir Švācē, Tirolē (Austrija).

Skatīt Adler produkciju