2023.g. Festool akumulatora urbjmašīna – skrūvgriezis TXS 18 C 3,0-Plus

Jaunā 2023.g. Festool akumulatora urbjmašīna - skrūvgriezis TXS 18 C 3,0-Plus

Festool pasaules jaunākās kompaktās skrūvgriežu sensācijas atklāšana. Komforts un daudzpusība, kas nodrošina lielu jaudu.

Iedomājieties, kā bez piepūles veicat savus projektus ar vieglu, kompaktu urbjmašīnu – skrūvgriezi, kas ir tikpat jaudīgs, cik viegli lietojams. Festool akumulatora urbjmašīna ne tikai nodrošina izcilu veiktspēju, bet arī ir aprīkota ar dažādiem uzgaļiem, kas to padara piemērotu dažādiem pielietojumiem.

Festool vienmēr ir bijis viens no vadošajiem ražotājiem elektroinstrumentu jomā, un Festool jaunākais piedāvājums – Festool akumulatora urbjmašīna – skrūvgriezis TXS 18 C 3,0-Plus nav izņēmums.

Šis veiklais, kompaktais rokas instruments ir kļuvis par nozīmīgu pārmaiņu radītāju, padarot darbus efektīvākus un ērtākus. Šajā rakstā mēs iepazīstināsim jūs ar šīs neticamās akumulatora urbjmašīnas niansēm, tās īpašībām, funkcijām un plašo pielietojumu klāstu, ar ko tā spēj tikt galā. Esiet gatavi būt pārsteigti par Festool TXS 18 C 3,0-Plus daudzpusību un ērtībām, ko tas nodrošina jūsu darbam.

1. Festool TXS 18 C 3,0-Plus funkciju atklāšana

1.1. Varonis starp kompaktajiem skrūvgriežiem

Festool TXS 18 C 3,0-Plus akumulatora urbjmašīna – skrūvgriezis ir viegla, kompakta un jaudīga, kas aprīkota ar 18 V bezsuku EC-TEC motoru. Tas var kļūt par jūsu lielisko partneri daudzveidīgu ikdienas uzdevumu veikšanai.

TXS 18 C 3,0 Plus ergonomiskais dizains nodrošina ērtu un efektīvu lietošanu. Tā T forma nodrošina ērtu lietošanu un nelielu attālumu no apstrādājamās detaļas, savukārt kompaktais izmērs ir ideāli piemērots darbam šaurās vietās. Turklāt dažādi uzgaļi var palīdzēt atrisināt pat vissarežģītākos uzdevumus, tāpēc tas ir ideāli piemērots šaurām vietām vai sarežģītiem leņķiem.

1.2 FastFix savienotājs un CENTROTEC sistēma: Ātra piederumu nomaiņa

FastFix savienotājs un CENTROTEC sistēma garantē ātru instrumentu nomaiņu. Dziļuma ierobežotāji un ekscentriskais adapteris ļauj veikt arī skrūvēšanu ar ierobežotu dziļumu tuvu malām. TXS 18 C 3,0-Plus ir aprīkots ar maināmu CENTROTEC instrumentu patronu un 10 mm FastFix bezatslēgu patronu, kas nodrošina ērtu pāreju starp urbšanu, skrūvēšanu, leņķa urbšanu un leņķa skrūvēšanu.

1.3 Augstas kvalitātes 18 V akumulatoru komplekts: Jauda un ilgmūžība

TXS 18 C 3,0-Plus komplektā ietilpst augstas kvalitātes 18 V akumulatoru komplekts ar uzlādes indikatoru un 3,0 Ah, kas nodrošina ilgāku kalpošanas laiku. Šī akumulatora urbjmašīna var lepoties arī ar ilgu darbmūžu, pateicoties bezsuku EC-TEC motoram. Ar iebūvētiem magnētiskajiem uzgaļu turētājiem un LED apgaismojumu, kuru var ieslēgt, tiek nodrošināta optimāla darba zonas apgaismošana maksimālai efektivitātei.

Augstas kvalitātes 18 V akumulators

1.4 Bluetooth akumulatora komplekts un darba programma: Uzlabota pielāgošana

Ja TXS 18 C 3,0 Plus tiek izmantots kopā ar Bluetooth akumulatoru, tas piedāvā uzlabotu pielāgošanu, izmantojot Work App. Izmantojot lietotni Work App, kopā ar Bluetooth akumulatoru var kontrolēt arī LED apgaismojumu.

TXS 18 C 3,0-Plus ir izstrādāts, ņemot vērā arī kreiso roku lietotājus. Izmantojot Festool Work App kopā ar Bluetooth® akumulatoru, kreisās rokas lietotāji var mainīt labās/kreisās puses selektora slēdža darbību, nodrošinot ērtu un netraucētu lietošanu.

Bluetooth akumulatora komplekts un darba programma: Uzlabota pielāgošana

1.5 Systainer³: Mobilitāte un integrācija

TXS 18 C 3,0-Plus ir aprīkots ar parocīgu Systainer³ instrumenta kasti, kas ļauj to viegli transportēt no darbnīcas uz būvlaukumu. Systainer³ var viegli integrēt transportlīdzekļa aprīkojumā, nodrošinot papildu ērtības.

1.6 Izturīgs jostas stiprinājums: Pārnēsājamība un ērtības

Šai akumulatora urbjmašīnai ir izturīga jostas skava, ko var piestiprināt abās pusēs, nodrošinot vieglu pieejamību un pārnēsājamību darba laikā.

Izturīgs jostas stiprinājums

2. Festool TXS 18 C 3,0-Plus produkta priekšrocības

2.1 Īpaši kompakts, pārsteidzoši jaudīgs

Festool TXS 18 C 3,0-Plus ir ideāls – mazs, viegls, dizaina un 18 V jaudas apvienojums. Šis kompaktais skrūvgriezis demonstrē savu potenciālu kā praktisks, jaudīgs palīgs gandrīz jebkuram pielietojumam.

Īpaši kompakts, pārsteidzoši jaudīgs

2.2. Dažādi piederumi ikvienam pielietojumam

Skrūvējiet un urbjiet daudzpusīgi, jo Festool TXS 18 C 3,0-Plus piedāvā piemērotu uzgalīti jūsu specifiskajām vajadzībām. Visi pašreizējie 18 V Festool 18V skrūvgriežu uzgaļi ir saderīgi ar CXS 18 un TXS 18 modeļiem. Izbaudiet ātru un vienkāršu instrumentu nomaiņu ar CENTROTEC sistēmu un FastFix savietotāju.

Dažādi piederumi ikvienam pielietojumam

2.3 Izcilas, praktiskas detaļas

TXS 18 C 3,0-Plus ir aprīkots ar virkni gudru funkciju, piemēram, uzgaļa turētāju, LED apgaismojuma kontroli, jostas stiprinājumu, jaudīgu 18 V akumulatoru un Systainer³ vāka nodalījumu (atkarībā no versijas), kas nodrošina visaptverošu un lietotājam draudzīgu lietošanu, kas atvieglo jūsu darbu.

 Izcilas, praktiskas detaļas

3. Festool TXS 18 C 3,0-Plus lietošana un galvenie pielietojumi

3.1 Mēbeļu, furnitūras un virtuves iekārtu montāža

TXS 18 C 3,0-Plus ir lieliski piemērots mēbeļu montāžai, furnitūras uzstādīšanai un virtuves elementu salikšanai, padarot to par neaizstājamu instrumentu gan galdniekiem, gan montieriem, gan DIY entuziastiem.

Mēbeļu, furnitūras un virtuves iekārtu montāža

3.2 Grīdlīstes, kastu, lampu un aizkaru uzstādīšana

Šī akumulatora urbjmašīna ir ideāli piemērota grīdlīstes, elektrisko kastu, lampu un aizkaru uzstādīšanai, padarot to par lielisku izvēli elektriķiem, dekoratoriem un mājsaimniecību īpašniekiem.

Grīdlīstes, kastu, lampu un aizkaru uzstādīšana

3.3 Iekšējā apdare

Pateicoties kompaktajam dizainam un daudzpusīgajām funkcijām, TXS 18 C 3,0-Plus ir ideāli piemērots iekšējo apdares darbu veikšanai, piemēram, karnīžu, dēlīšu un apšuvuma montāžai.

3.4 Fasāžu apšuvuma un terases klāju montāža

TXS 18 C 3,0-Plus jauda un precizitāte padara to par ideālu instrumentu fasāžu paneļu montāžai un terases dēļu ierīkošanai, nodrošinot profesionālu rezultātu gan amatniekiem, gan meistariem pašdarbniekiem.

Fasāžu apšuvuma un terases klāju montāža

3.5 Viegla un vidusmēra urbšana un skrūvgriešana kokā, metālā un plastmasā

Ar TXS 18 C 3,0 Plus var veikt vieglus un vidējos urbšanas un skrūvgriešanas darbus kokā, metālā un plastmasas materiālos, padarot to par daudzpusīgu un uzticamu papildinājumu jebkuram instrumentu komplektam.

Viegla un vidusmēra urbšana un skrūvgriešana kokā, metālā un plastmasā

3.6 Skrūvju ieskrūvēšana un urbšana kokā

Ieskrūvējiet kokā skrūves līdz 6 x 240 mm un urbiet kokā līdz 35 mm ar Forstnera urbjiem, tādējādi pierādot TXS 18 C 3,0-Plus spēju veikt dažādus kokapstrādes uzdevumus.

Festool TXS 18 C drill

Secinājums

Festool akumulatora urbjmašīna TXS 18 C 3,0-Plus ir izcils papildinājums elektroinstrumentu tirgū, kas piedāvā ērtības, daudzpusību un jaudu vienā kompaktā iepakojumā. Tā unikālās funkcijas, savietojamība ar dažādiem uzgaļiem un piemērotība plašam pielietojumu klāstam padara to par vērtīgu instrumentu gan profesionāļiem, gan pašdarbības entuziastiem. TXS 18 C 3,0-Plus ir apliecinājums Festool centieniem ieviest inovācijas, kvalitāti un lietotāju apmierinātību.

Izmanto pieejamo Festool piedāvājumu