KRASO Group sadarbības partneri

KRASO Group uzņēmumu ikdienā mēs risinām dažādus uzdevumus, kuru mērķis ir uzlabot mūsu uzņēmumu darbību un paaugstināt pakalpojumu kvalitāti, lai mēs spētu turpināt piedāvāt labākos krāsu risinājumus mūsu klientiem Baltijā un ārpus tās robežām.

KRASO Group ietilpstošo uzņēmumu piedāvājums ir plašs – no augstākā līmeņa celtniecības un rūpnieciskajām krāsām kokam un metālam, specializētiem pārklājumiem un krāsošanas instrumentiem līdz rūpnieciskās krāsošanas aprīkojuma nomai (bezgaisa krāsošanas iekārtas, špakteles smidzinātāji, slīpēšanas iekārtas utml). Sniedzam arī augstākās kvalitātes būvniecības un krāsošanas pakalpojumus biznesa klientiem, izgatavojam rūpnieciski krāsotus apdares dēļus fasādēm, iekšējai apdarei un terasēm. Turklāt mēs esam lepni, ka ražojam celtniecības krāsas lielā apjomā tepat Latvijā gan vietējai lietošanai, gan eksportam. Šim plašajam darbības portfelim ir nepieciešama nevainojama sadarbība un visaugstākie apkalpošanas standarti, ko varam panākt, izmantojot mūsu spēcīgo sadarbības partneru tīklu.

Mūsu uzticamie partneri aptver dažādas nozares, un tiem ir izšķiroša nozīme mūsu spējā nodrošināt izcilus produktus un pakalpojumus krāsu un celtniecības nozarē. Cieši sadarbojoties ar mūsu partneriem, mēs nodrošinām, ka KRASO krāsu speciālisti var klientiem piegādāt ne tikai augstas kvalitātes produkts, bet arī profesionālu, uzticamu servisu un personalizētus risinājumus.

Turklāt, spēcīgu partnerattiecību veidošana ir neatņemama mūsu izaugsmes stratēģijas sastāvdaļa. Apmainoties zināšanām un resursiem ar saviem partneriem, mēs uzlabojam gan savas, gan partneru spējas, veicinot efektivitāti un ieguldot arī Latvijas ekonomikā.