Adler Pullex Holzöl eļļa kokam ārdarbiem

Aizsargājiet savu koka fasādi, logus un ārdurvis ar iespaidīgo Adler Pullex Holzöl eļļu

Pullex Holzöl eļļa – vislabākais eļļas risinājums jūsu koka fasādēm, logiem un ārdurvīm

Izmantojiet ievērojamās Pullex Holzöl priekšrocības

Adler Pullex Holzöl eļļa kokam ir augstas kvalitātes eļļa uz šķīdinātāja bāzes. Paredzēta vertikālām koka virsmām āra telpās. Šis spēcīgais eļļas produkts ir ideāli piemērots gan rūpnieciskai, gan profesionālai lietošanai, un tas nodrošina izcilu koka fasādes, logu un ārdurvju aizsardzību. Pateicoties unikālajam sastāvam, Pullex Holzöl dziļi iesūcas koksnē, vienlaikus nodrošinot izcilu izturību pret UV starojumu.

Eļļa veido puscaurspīdīgu pārklājumu virsmai, tādējādi saglabājot koka struktūras redzamību. Eļļa neveido plēves kārtu virsmai, tā kā tas ir rakstūrīgi krāsas produktiem.

Adler Pullex Holzöl Natur eļļa kokam

Kāpēc izvēlēties Pullex Holzöl?

Biocīdā aizsardzība

Pullex Holzöl satur 0,3 % IPBC (3-jodpropinil-butilkarbamāts) aktīvās vielas, kas palīdz aizsargāt jūsu koka virsmas no zilējuma un pelējuma.

Daudzpusīgs pielietojums

Šī Adler eļļa kokam ir risinājums un lieliski piemērots dažādiem ārējiem koka elementiem, piemēram, apstrādāt koka mājas, guļbaļķu mājas, apšuvumam, profila dēļiem, balkoniem un koka paneļiem. Tas ir piemērots arī tādiem izmēru ziņā stabiliem elementiem kā logi un ārdurvis, ja ir nepieciešama eļļota virsma.

Vienkārša apstrāde

Pullex Holzöl ir gatavs uzklāšanai ar otu, tāpēc to ir neticami viegli uzklāt. Ar pārklājamību 12-15 m²/l gludām virsmām un 8-10 m²/l raupjām zāģētām virsmām šis produkts nodrošina izcilu vērtību.

Tonēta eļļa kokam

Ja ir vēlme piešķirt apstrādājamai virsmai kādu sev tīkamu krāsas toni, tad izvēlies Adler Pullex Holzöl Farblos kuru var ietonēt dažādos toņos. Vai arī izmanto ar ļoti minimālu dabīgu koka krāsas toni eļļu Adler Pullex Holzöl Natur.

Kā eļļot māju ar Adler Pullex Holzöl eļļu

Pamatnes sagatavošana

  1. Pirms eļļas Pullex Holzöl uzklāšanas pārliecinieties, ka pamatne ir sausa, tīra un bez jebkādiem bojājumiem.
  2. Lai nodrošinātu optimālu noturību ēvelētiem koka materiāliem, slīpējiet gludas virsmas ar smilšpapīra graudu izmēru P80.
  3. Rūpīgi notīriet un noņemiet koksnes ekstrakcijas vielas. Noapaļojiet asās malas. Un notīriet ļoti sveķainās vietas vai eksotiskos kokmateriālus ar ADLER Nitro-Verdünnung.
  4. Ja izmantojat eļļu uz zāģētas virsmas materiāla, tad virsmu notīriet no liekiem gružiem pirms apstrādes.

Uzklāšanas sistēma

  1. Ja nepieciešams, uzklājiet 1 kārtu Pullex Imprägnier-Grund, lai aizsargātu pret zilējumiem, sēnīšu puvi un kukaiņu invāziju. Atstājiet aptuveni uz 12 stundu starpposma apdares žūšanu. Der arī iepriekš imprignēts koks.
  2. Uzklājiet 1 kārtu Pullex Holzöl kā eļļas gruntskārtu. Atstājiet starpposma žūšanai aptuveni 12 stundas.
  3. Uzklājiet 1 pēdējo kārtu Pullex Holzöl eļļu.
Ota plakana Lasur Star Storch

Uzturēšana un atjaunošana

Pullex Holzöl eļļas izturība ir atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, laikapstākļu iedarbības, konstrukcijas aizsardzības, mehāniskās slodzes un krāsas toņa izvēles. Lai saglabātu koka virsmu ilgmūžību, veiciet ikgadēju apsekošanu un, ja nepieciešams, apkopi. No nebojātām vietām notīriet putekļus un netīrumus. Pēc vajadzības uzklājiet Pullex Holzöl pārklājumu.

Atjaunošanas nolūkā noslīpējiet laikapstākļu ietekmētu vai pelēku koksni līdz neapstrādātai koksnei un ievērojiet iepriekš minētos pārklājuma sistēmas norādījumus.

Adler Pullex Holzöl tonējama eļļa kokam

Secinājums

Ar Pullex Holzöl eļļu jūs varat efektīvi uzlabot mājas koka fasādi, ārdurvis un logus, vienlaikus aizsargājot tos no laikapstākļiem. Iegūstiet priekšrocības un efektivitāti no šīs augstvērtīgās eļļas uz šķīdinātāju bāzes. Pieredzēsiet satriecošas pārvērtības jūsu mājas ārējā interjerā. Izvēlieties Adler Pullex Holzöl, lai iegūtu profesionālu apdari un ilgmūžīgu rezultātu, ar kuru varēsiet lepoties!