KRASO SILK TOUCH premium klases krāsa – luksusam un ilgtspējai

Aicinām iepazīties ar mūsu jaunāko inovāciju – KRASO SILK TOUCH. Esam pārliecināti, ka šī rūpīgi izstrādātā un pārbaudītā premium klases jaunākās paaudzes sienu un griestu krāsa ietekmēs dzīvojamo un komerctelpu interjera dizaina nākotni.

KRASO SILK TOUCH izstrādē ieguldīta daudzu gadu pieredze, un rezultāts ir augstākās kvalitātes produkts, kas vairos telpu estētisko pievilcību. Akrila krāsa veido elegantu, zīdaini matētu virsmas apdari, kas ir gan vizuāli efektīga, gan patīkama pieskārienam.

Cilvēkam un videi draudzīga

Taču greznais izskats vēl nav viss. Mūsu krāsa ir videi un cilvēkam draudzīga, tā ir izpelnījusies atzinību par augstu ekoloģisko standartu ievērošanu, un var lepoties ar starptautiskajiem Ziemeļvalstu ekomarķējuma (Nordic Swan) un ES ekomarķējuma sertifikātiem. Krāsa ir praktiski bez smaržas, un to ir novērtējusi arī Latvijas Astmas un alerģijas biedrība.

Izgatavota ar rūpību Latvijā

Lepojamies, ka KRASO SILK TOUCH pēc Zviedru ražotāju augstākās tehnoloģijas tiek ražota Latvijā. Tas apliecina mūsu apņemšanos ievērot kvalitāti un atbildību pret vidi un sabiedrību. Šis produkts ne tikai atbilst augstiem ekoloģiskajiem standartiem, bet arī veicina sociālo labklājību, jo no katra pārdotā litra 10 centus ziedojam SOS Bērnu ciematiem.

Ideāli piemērota jebkurai telpai

Neatkarīgi no tā, vai krāso mājīgu dzīvojamo istabu, rosīgu komerctelpu vai telpu ar augstu gaisa mitrumu, piemēram, virtuvi, KRASO SILK TOUCH būs piemērota šim uzdevumam. Šī krāsa der izmantošanai uz dažādām virsmām, piemēram, betona, ģipškartona, skaidu plāksnēm, špaktelētas virsmas un citām, un tā ir ideāla gan sienām, gan griestiem dzīvojamās un sabiedriskās telpās. Tās augstā segtspēja, kas atbilst 2. klasei saskaņā ar EN13300 standartiem, nodrošina izcilu pārklājumu, padarot to par praktisku izvēli lielām platībām un telpām ar īpašām izturības prasībām.

Viegla lietošana un virsmu kopšana

KRASO SILK TOUCH ir viegli uzklājama ar otu, rullīti vai pulverizatoru, tā nešļakstās un klājas vienmērīgi, veidojot gludu virsmu. Tikai 2–3 stundu laikā Tava telpa būs pārveidota un gatava pārsteigt ar savu jauno, grezno izskatu. Pēc krāsas nožūšanas virsmas ir viegli kopjamas un ļoti izturīgas pret mitro beršanu. Tā ir noturīga pret mitrumu un nodilumu, tāpēc ir ideāli piemērota augstas izmantošanas intensitātes zonām.