TEC7 un KRASO akcija – Laimē SUP dēli!

Vai vasaras atpūtai pie ūdeņiem jau esi gatavs? Uzsāc to ar jaunu SUP dēli!

TEC7, viens no vadošajiem augstākās kvalitātes līmju un hermētiķu ražotājiem, piedāvā iespēju laimēt lielisku SUP dēli. Uzmini skaitu, cik dalībnieku piedalīsies šajā akcijā – vistuvākais minējums tiks pasludināts par uzvarētāju.

Lai piedalītos akcijā, pērc jebkuru TEC7 produktu vienā no KRASO veikaliem Rīgā, Daugavpilī, Liepājā vai kraso.com e-veikalā. Nofotografē pirkuma dokumentu un kopā ar savu dalībnieku skaita prognozi sūti uz e-pastu info@tec7.lv vai WhatsApp +371 26648340.

TEC7 ir daļa no Novatech – tas ir Beļģu ģimenes uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, viens no tirgus līderiem Belenux valstīs, Skandināvijā un Īrijā. TEC7 piedāvā premium klases būvniecības produktus – līmes, hermētiķus, bitumena remonta pastas un specializētos tīrīšanas līdzekļus. TEC7 klāsts mērķtiecīgi tiek saglabāts mazs, lai izstrādātu un piedāvātu tikai pašus labākos un kvalitatīvākos plaša pielietojuma produktus. TEC7 produkcija nopērkama KRASO veikalos Rīgā, Daugavpilī un Liepājā, kā arī kraso.com e-veikalā.

Akcija ir spēkā no 2023. gada 1. maija līdz 2023. gada 20. jūnijam. Uzvarētāju izvēlēsimies un paziņosim 2023. gada 21. jūnijā. Balvu varēs saņemt KRASO veikalā Rīgā, Vienības gatvē 93.