ARDEX

ardex_logo

Ardex grupa ir pasaules līderis augstas veiktspējas celtniecības produktu jomā ar vairāk nekā 70 gadu pieredzi. Uzņēmums atrodas Vitenā, Vācijā, savukārt, filiāles tam ir vairāk nekā 100 valstīs.

Ardex piedāvā plašu augstas veiktspējas produktu klāstu ikvienam uzstādīšanas izaicinājumam, sniedzot arī tehniskās zināšanas un apmācības, kas samazina izpildes laiku, izmaksas un riskus darba vietā.

KRASO ir Ardex zīmola izplatītājs Latvijā, mūsu sortimentā ir remonta java un špakteles.

PIRMĀ KVALITĀTES IZVĒLE

Uzņēmums ir kvalitātes līderis visā nozarē, piedāvājot būvķimikālijas ar visaugstāko uzticamību, kas ir izvēles zīmols uzstādītājiem un vairumtirgotājiem. Ardex ir neatkarīgs ģimenes uzņēmums, kas nozīmē, ka kompānijas pastāvīgajos centienos sasniegt tirgu veidojošus jauninājumus, viņi ir spējuši saglabāt vissvarīgāko tradīciju: bezkompromisu kvalitāti. Tas redzams arī Ardex sistēmās, kas ir optimāli saskaņotas un ārkārtīgi rentablas, pateicoties apstrādes vienkāršībai, ātrumam un augstajam pārklājumam.

VADOŠAIS SPĒLĒTĀJS PASAULES TIRGOS

Ardex grupa atrodas vairāk nekā 50 valstīs visos kontinentos ar gandrīz pilnīgu klātbūtni galvenajā tirgū – Eiropā. Ardex grupā kopā ir 67 meitas uzņēmumi un 4000 darbinieki.

Ar vairāk nekā 18 galvenajiem zīmoliem Ardex grupa ģenerē kopējo apgrozījumu visā pasaulē vairāk nekā 1080 miljonu eiro gadā.

ARDEX MISIJA

Ardex pastāvīgi uzlabo ražošanu, kvalitātes kontroli un produktu attīstību, izmantojot digitālās tehnoloģijas. Tajā pašā laikā Ardex veicina sociālo atbildību un elastīgas inovācijas efektīvām ēku un būvniecības sistēmām.

ARDEX KULTŪRA

Kā ģimenes uzņēmums Ardex veicina komandas gara attīstību un identificēšanos ar uzņēmuma kultūru. Ardex pamatprincips ir “izcilība visā, ko mēs darām”. Kompānija uzskata, ka visiem darbiniekiem un partneriem vienmēr jādarbojas godīguma, caurspīdīguma un atbildīgas uzņēmējdarbības garā. Visu Ardex dažādo darbību pamatā ir ilgtspējīgas, ilgtermiņa izaugsmes mērķi.

Skatīt ARDEX produkciju