Caparol

caparol-logo

Caparol ir uzticams vācu vadošais ražotājs apdares materiālu jomā ar vairāk nekā 125 gadu pieredzi, kas izceļas ar augstas kvalitātes Caparol krāsām un Caparol dekoratīvajiem apmetumiem. Kā arī plašajā Caparol krāsu paletē ir pieejamas daudzas krāsu variācijas, lai nodrošinātu ideālu izvēli jebkuram projektam.

Caparol krāsu palete – izvēle un inovācijas. Caparol krāsu palete ir plaša un daudzveidīga, piedāvājot visaptverošas krāsu izvēles iespējas.

Augstas kvalitātes gruntis, apmetumus, špakteļmasas, lakas, lazūras, grīdas pārklājumus, būvju aizsardzības produktus, fasāžu siltumizolācijas sistēmas, telpu akustikas sistēmas, sienu apdares produktus un dekoratīvos iekštelpu sienu pārklājumus, kā arī produktus arhitektūras pieminekļu atjaunošanai un kopšanai.

KRASO ir Caparol zīmola izplatītājs, mūsu sortimentā ir īpaši atlasīts Caparol produktu piedāvājums: augstvērtīgas Caparol krāsas, dziļumgruntis, biocīdi, Caparol dekoratīvais apmetums, kā arī Caparol krāsu paletes.

Kvalitāte, inovācijas, plašs produktu piedāvājums un dizaina risinājumi

Caparol nodrošina inovatīvus produktus un pakalpojumus, ar kuriem pēc iespējas labāk saglabāt ēku vērtību, veidot, aizsargāt un dekorēt dzīvokļus un dzīvojamās telpas. Caparol nacionālie un starptautiskie panākumi balstās, galvenokārt, uz četrām pamata kompetencēm:

  • Kvalitāte
  • Inovācijas
  • Sortimenta daudzveidība
  • Dizains

Augsta kvalitāte

Savā darbā uzņēmums uzsver augstas kvalitātes nozīmīgumu, Caparol produktos tiek izmantotas tikai labākās izejvielas, bet stingrā kvalitātes kontrole nodrošina produktiem augstākos sastāva un vides kvalitātes standartus.

Kopš uzņēmuma dibināšanas Caparol ir izvirzījis mērķi – vienmēr tiekties pēc jauniem kvalitātes standartiem, lai ražotu videi draudzīgus un veselību saudzējošus augstākās kvalitātes produktus.

Lai nodrošinātu šādas prasības arī nākotnē, uzņēmums veicina inovatīvu attīstību un sadarbojas ar pazīstamākajiem piegādātājiem un iestādēm. Tomēr Caparol uzmanības lokā nav tikai kvalitāte un jauni produkti, Caparol ir arī vadošais uzņēmums daudzās citās kategorijās, piemēram, iekšdarbu krāsu ražošanā bez šķīdinātājiem, kurās ir samazināts emisijas daudzums (E.L.F.). 

Profesionāla uzņēmuma un procesu vadība, augsti kvalitātes standarti

Uzņēmuma īpašniekiem, ķīmiķiem vairākās paaudzēs, inovatīvas tehnoloģijas un nepārtraukta attīstība vienmēr bijušas ļoti nozīmīgas.

Caparol ir pirmais uzņēmums pasaulē, kas ar krāsu Indeko-plus E.L.F. piedāvājis veselību saudzējošas iekšdarbu krāsas ar zemu emisijas daudzumu un bez šķīdinātājiem. Inovācijas fasādes krāsu kategorijā tika īstenotas arī ar nano-kvarca režģa tehnoloģijas ieviešanu. Ar Caparol Sensitive tirgū esam ieviesuši pirmo dispersijas krāsu bez konservantiem, kas īpaši izstrādāta cilvēkiem ar alerģiskām reakcijām. Savukārt, Carbon siltumizolācijas produktu sērija paaugstina enerģiju taupošo ēku siltumizolācijas  sistēmu (WDVS) efektivitāti, ar Carbon DarkSide pirmo reizi tiek nodrošinātas ļoti tumšas, intensīvas krāsas uz siltinātām fasādēm.

Modernā dizaina pieredze

Caparol piedāvā plašu krāsu paleti un daudzpusīgu materiālu klāstu ēku fasādēm un iekštelpām. Pieejami tādi materiāli kā dekoratīvie sienu apdares pārklājumi, kas papildina klasiskās krāsas un lakas, kā arī materiālu virsmas imitācijas, piemēram, fasādes ķieģeļu vai vieglās konstrukcijas fasādes no dabisku akmeņu vai stikla virsmām. 

Lai klienti varētu izmantot pilnu Caparol produkcijas krāsu, jau daudzus gadus mēs veicinām nacionālās un starptautiskās tonēšanas tehnoloģijas ColorExpress ieviešanu. Ar modernu dozēšanas ierīču palīdzību, kas piedāvā aptuveni piecus miljonus ieprogrammēto krāsu toņu, dažu sekunžu laikā katrā tirdzniecības vietā iespējams sagatavot arī individuālus krāsu toņus pēc klienta vēlēšanās.

Arī krāsu dizaina izvēlē mēs sniedzam saviem klientiem visdažādākos pakalpojumus: mūsu Krāsu dizaina studija (FarbDesignStudio) un daudzveidīgā krāsu toņa kolekcija krāsu plānošanā sniedz radošu  iedvesmu un plānošanas drošību. Mēs izveidojām dizaina programmu SPECTRUM, lai daudzveidīgas dažādu krāsu un virsmu koncepcijas spētu reāli attēlot uz dažādiem priekšmetiem, tādējādi uzlabojot plānošanu un krāsu konsultāciju. 

Atbildība par cilvēku, dabu un apkārtējo vidi

Caparol ir vadošais kvalitātes produktu ražotājs savā nozarē, tāpēc uzņēmums uzņemas atbildību par cilvēkiem un apkārtējo vidi. Caparol pienākums ir ekonomiska, dabai draudzīga ražošana un dzīves kvalitātes uzlabošana. Pienākumos ietilpst arī klimata saudzēšana, efektīva resursu izmantošana un cilvēkiem patīkamas vides veidošana.

Ilgtspējība vienmēr ir bijusi Caparol filozofija. Uzņēmuma tradīcijām bagātajā ģimenes uzņēmumā šī filozofija turpina dzīvot nu jau piektajā paaudzē. Par to šodien liecina plašais krāsu un grīdas pārklājumu, ar ūdeni šķīdināmo laku un lazūru klāsts ar zemām emisijas vērtībām.