HTC Superfloor

Izmantojot unikālu HTC Superfloor™ dimantu slīpēšanas un pulēšanas tehniku, mēs spējam saglabāt betona dabisko izskatu, bet rezultātā iegūstam līdzenu, nodilumizturīgu, spīdīgu, kopjamu, antistatistisku multifunkcionālu grīdu, kas bez papildu ķīmiskas apstrādes kalpos mūžīgi.

Atklāj savas grīdas izturību!

HTC Superfloor™ ir jauna grīdas apstrādes koncepcija, kas padarīs jūsu esošo, vai jauno betona grīdu vairāk nekā tikai izturīgu, vai ilgi lietojamu. HTC Superfloor™ tehnoloģija ir vienkārši ģeniāla. HTC grīdas apstrādes mašīnas un dimanta instrumenti slīpē un pulē betona grīdas, noņemot virsējo kārtu, un padarot betonu vēl stiprāku. Rezultātā tiek iegūtas vēl izturīgākas, nedilstošas un skaistas grīdas.

Betona grīdas ierīkošanas sākotnējās izmaksas ir tādas pašas, vai pat zemākas par tradicionālajiem grīdas segumu risinājumiem, bet zemās uzturēšanas izmaksas un ilgāks kalpošanas laiks parāda, ka HTC Superfloor™ ir izdevīga investīcija. Kalpošanas izmaksas ir par 60% mazākas, nekā tradicionālajiem grīdas segumiem. Un, lietojot Twister™ tīrīšanas metodi, jūs redzēsiet, ka uzturēt grīdu ir vienkārši, videi draudzīgi un rentabli.

HTC Superfloor™ ir piemērota gandrīz jebkurai videi – sākot ar smagās ražošanas, tirdzniecības un noliktavu telpām, līdz birojiem un dzīvojamām telpām. Jūs vienkārši iegūsiet elegantu grīdu!

Videi draudzīgs risinājums!

Betons sastāv tikai no dabīgiem materiāliem. Bet betona pārklājumi nereti rada pretēju efektu uz apkārtējo vidi, HTC Superfloor™ patērē 30 reizes mazāk enerģijas nekā tradicionālie grīdas segumi. HTC Superfloor™ ir apkārtējai videi un cilvēkam draudzīga tehnoloģija. Tai ir zemas uzturēšanas izmaksas visā lietošanas laikā, ilglaicīga izturība, šī grīda ir dabiska izvēle ražošanas, tirdzniecības un sabiedriskajām telpām.

Ikdienas tīrīšanā lietojot Twister™ sistēmu, HTC Superfloor™ kalpos mūžīgi. Twister™ tīrīšanas metode, ar minimālu piepūli, ļaus jums uzturēt grīdu, neatkarīgi no materiāla, vienmēr tīru. Viss nepieciešamais ir tikai ūdens, nevis ķīmiskas vielas vai pulēšanas līdzekļi. Ar Twister™ metodi iegūstam lieliskus rezultātus, saudzējot grīdu. Dimanta slīpēšanas diski der lielākajai daļai esošo tīrīšanas mašīnu, un tīrīšanas procesā tos ir viegli lietot.

Priekšrocības – par 60% zemākas uzturēšanas izmaksas nekā tradicionālajiem grīdas segumiem. Var izmantot, gan jaunām, gan esošām betona grīdām. Tīrot ar Twister™ grīdas kalpos mūžīgi. Transporta līdzekļiem zems vibrācijas līmenis. Videi draudzīgs risinājums. Neslīd, pat ja grīda ir slapja. Augsts ugunsdrošības līmenis. Viegli tīrīt, nepaliek automašīnu riepu u.c. pēdas. Estētiski pievilcīgi.

Pielietojums – mazumtirdzniecības veikalos. Modes veikalos, salonos (estētiski, moderni). Tirdzniecības noliktavās. Ražošanas telpās. Kravas mašīnu stāvēšanas vietās (zems vibrācijas līmenis). Sabiedriskās vietās, piemēram, kafejnīcās, restorānos. Dzīvokļos un privātmājās.