ANI

ani_logo

ANI ir starptautisks tirgus līderis armatūras, krāsu smidzināšanas pistoļu, koka, ēku, instrumentu un aparatūras jomā ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi. Laika gaitā uzņēmums guva panākumus arī krāsošanas pistoļu un to piederumu ražošanā un pārdošanā.

ANI stāsts ir par ģimeni, kas no paaudzes paaudzē ir paplašinājusi biznesu, investējot progresīvās tehnoloģijās, pastāvīgi izstrādājot jaunus produktus un risinājumus un uzstājot uz visaugstāko kvalitātes un veiktspējas līmeni, lai uzņēmums kļūtu par starptautisko tirgus līderi.

KRASO ir ANI zīmola izplatītājs Latvijā, mūsu sortimentā ir krāsošanas pistoles un sprauslu komplekti.

100% ITĀĻU KVALITĀTE

Visi ANI produkti ir ražoti uzņēmumā un izceļas ar 100% itāļu kvalitāti. Katra prece tiek pakļauta stingrai pārbaudei saskaņā ar visstingrākajiem drošības standartiem.

Produkti, galvenokārt, paredzēti automobiļu remontam, transportlīdzekļu virsbūves, rūpniecības un DIY nozarēm.

ANI MĒRĶIS

Piegādāt inovatīvus, konkurētspējīgus un augstākās kvalitātes itāļu produktus pasaules tirgum kā iecienītāko profesionāļu partneri, kuri cenšas pārvarēt jaunākos izaicinājumus nepārtraukti augošajā nozarē.

VEIKSMĪGA BIZNESA PAMATI

Kopš 1996. gada ANI ir sertificēts atbilstoši ISO 9001. Šodien uzņēmums ir apņēmies vēl vairāk automatizēt un nepārtraukti uzlabot savas rūpnīcas un aprīkojuma tehnoloģijas. Ražošana tiek organizēta pielietojuma jomās, lai sekotu tirgus tendencēm un atbilstu pēc iespējas plašāka klientu loka vajadzībām, sākot no vairumtirgotājiem līdz lielām izplatīšanas ķēdēm.

Skatīt ANI produkciju