Piešķir saviem projektiem jaunu vērienu ar KRASO apdares iekārtu nomu

Vai Tev padomā ir kāds lielāks krāsošanas projekts, taču kavē bažas par nepieciešamā aprīkojuma sagādes grūtībām un izmaksām? Latvijas uzņēmuma KRASO apdares iekārtu noma piedāvā risinājumu, kas apvieno ātrumu, rentabilitāti un kvalitāti, padarot Tavus krāsošanas un slīpēšanas darbus vieglākus un efektīvākus nekā jebkad agrāk.

Nāc uz kraso.com/noma!

*Precīzāks laika ieguvums atkarīgs no virsmu apjoma un objekta specifikas.

Galvenās iekārtu nomas priekšrocības – laika taupīšana un ekonomija

Profesionālas iekārtas = ātrums un labāki rezultāti

Iznomājot no KRASO, Tev būs pieejams profesionāls krāsošanas un virsmu sagatavošanas aprīkojums, kas ļaus pabeigt projektus ātrāk un ar labākiem rezultātiem. Kādēļ pavadīt stundas vai dienas, cīnoties ar zemākas kvalitātes instrumentiem, ja vari ātri paveikt darbu ar mūsu augstākās klases iekārtām?

Makam draudzīga izvēle

Nav visai saprātīgi ieguldīt tūkstošus, lai iegādātos aprīkojumu vienreizējai vai retai lietošanai. KRASO nomas pakalpojums ļauj izmantot profesionālas klases iekārtas saviem projektiem par nelielu daļu no izmaksām. Tas ir gudrs veids, kā pārvaldīt savu budžetu, vienlaikus gūstot augstas kvalitātes rezultātus.

KRASO profesionalitāte un kvalitāte

Mūsu nomas pakalpojums ir ar pievienoto vērtību. Mēs esam krāsu speciālisti ar vairāk nekā 23 gadu pieredzi, un cenšamies vienmēr rast labākos risinājumus Tavām vajadzībām. Mūsu pieredzējušie tehniķi nodrošina, ka ikviens aprīkojums tiek rūpīgi pārbaudīts, sagatavots un ir perfektā darba kārtībā, pirms tas nonāk pie Tevis.

KRASO piedāvātās iekārtas

Krāsošanas iekārtas:

Lietošana: Sienu, griestu, fasāžu un metāla konstrukciju krāsošanai gan iekštelpās, gan ārā.

Īpašības: Kompakta un viegla, tai var pieslēgt divas smidzināšanas pistoles vienlaicīgi, un tai ir elektronisks spiediena mērītājs.

Priekšrocības: Universāls ūdens un organisko krāsu pielietojums, piemērota plašam apkārtējās vides temperatūru diapazonam, spēj strādāt ar vienkomponenta un divkomponentu krāsām.

Lietošana: Visdažādāko materiālu, tostarp gruntskrāsu, špakteles, līmes, mastikas un antipirēnu, uzklāšanai.

Īpašības: “Inteliģenta” spiediena kontrole ar LED displeju, nodilumizturīgi un pret koroziju izturīgi sūkņa komponenti, motors, kas neprasa apkopi.

Priekšrocības: Ideāli piemērota liela apjoma darbiem, ļauj izsmidzināt jebkuru sastāvu bez aizsērēšanas un nodrošina ilgu kalpošanas laiku.

Lietošana: Lieliem renovācijas darbiem, jaunbūvēm un vidēja lieluma objektiem.

Īpašības: Aprīkota ar dubultiem šļūtenes savienojumiem, izturīgu ieplūdes sistēmu, digitālo displeju, inteliģentu elektroniku un QuickFlush un QuickReload sistēmām.

Priekšrocības: Ietaupa laiku un darbaspēku, nodrošina ērtu darbu ar dažādiem izstrādes materiāliem, nodrošinot nemainīgus un uzticamus rezultātus.

Špakteles iekārta:

Lietošana: Bezgaisa smidzināšanas iekārta šķidrās špakteles izstrādei.

Īpašības: Aprīkota ar “inteliģento” elektroniku ar LED displeju ātrai informācijai par darbību, iebūvētu šļūtenes uztinamo ratu ērtībai un fiksācijas pozīciju, kas atvieglo trauku nomaiņu.

Priekšrocības: Efektīvi strādā ar dažādiem materiāliem, piemēram, gruntskrāsām, dispersijas krāsām un šķidro špakteli, piedāvājot daudzpusību un precīzu kontroli profesionāliem apdares uzdevumiem.

Slīpēšanas iekārta:

Lietošana: Izcila izvēle sienu un griestu slīpēšanai.

Īpašības: Komplektā ar putekļsūcēju efektīvai un tīrai slīpēšanai.

Priekšrocības: Nodrošina gludu apdari, ir viegli lietojama un ievērojami samazina putekļu un gružu daudzumu.

Tavas apdares darbu partneris – KRASO

KRASO aicina Tevi izbaudīt mūsu nomas pakalpojumu vieglumu un efektivitāti. Sazinies ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju par nomas iespējām, un ļauj mums palīdzēt Tev izvēlēties Tavam projektam piemērotākās apdares iekārtas.

Apmeklē mūsu tīmekļa vietni, lai uzzinātu vairāk un apskatītu visu mūsu nomas piedāvājuma klāstu: KRASO iekārtu noma

Piešķir saviem projektiem jaunu vērienu ar KRASO – kur efektivitāte, kvalitāte un klientu apmierinātība ir pirmajā vietā!