Piepildi savus sapņus – krāso tagad ar KRASO nomaksu

Vai vēlies iedvest jaunu elpu savam mājoklim, bet kavējies ierobežotā budžeta dēļ? Tavs sapnis par remontu var kļūt par realitāti jau šodien. KRASO ar prieku piedāvā jaunu iespēju – iegādāties krāsas, krāsošanas materiālus un instrumentus uz nomaksu. Sadarbībā ar Latvijas vadošo kreditēšanas platformu eLīzings mūsu mērķis ir palīdzēt Tev īstenot lielas idejas ar nelieliem, viegli pārvaldāmiem maksājumiem.

Kāpēc izvēlēties nomaksu?

Uzsāc remontu nekavējoties

Labākais laiks remontam ir tieši tagad. Neatkarīgi no tā, vai piedzīvo nepatīkamu pārsteigumu, kad kaimiņi ir nopludinājuši griestus, vai vienkārši esi noguris no vienmuļajām sienām, Tev nekas vairāk nav jāgaida. Izmantojot mūsu nomaksas plānu, Tu vari ķerties pie sava projekta nekavējoties un veikt remontu vispiemērotākajā brīdī, bez nepieciešamības vispirms sakrāt naudu.

Piedāvājums, kas der ikvienam

Mūsu uzticamais partneris eLīzings ir atzīts par vienu no labākajām kreditēšanas platformām Latvijā. eLīzings nodrošina vislabākās cenas un piedāvājumus, apmierinot plašu klientu loku, tostarp arī klientus ar sabojātu kredītvēsturi. Tas nozīmē lielāku elastību un pieejamību, ļaujot izvēlēties no vairāku aizdevēju piedāvājumiem, kas vislabāk atbilst Tavām vajadzībām.

Krāso tagad, maksā vēlāk

Mūsu devīze ir vienkārša: Neliec savām idejām gaidīt! KRASO nomaksa ļauj Tev rīkoties saskaņā ar savu iedvesmu, izmantojot ērtības, ko sniedz iespēja veikt maksājumus pakāpeniski, ilgākā laika periodā un bez finansiālas spriedzes.

Vienkāršs un ātrs pieteikšanās process

Pirkšana uz nomaksu uzņēmumā KRASO ir tik vienkārša, cik vien tas ir iespējams. Neatkarīgi no tā, vai apmeklē kādu no mūsu veikaliem visā Latvijā, vai izvēlies iepirkties tiešsaistē vietnē kraso.com, pirkuma uz nomaksu pieteikuma aizpildīšana aizņem tikai dažas minūtes. Tu saņemsi ātru atbildi, un pēc apstiprinājuma saņemšanas viss nepieciešamais – krāsas, krāsošanas materiāli, iekārtas un pat Festool galdniecības darbarīki – būs pieejami nekavējoties.

Pieejama minimālā pirkuma cena

Lai nodrošinātu, ka mūsu pakalpojumi ir pieejami pēc iespējas plašākam cilvēku lokam, esam noteikuši minimālo pirkuma summu nomaksai tikai 100 eiro apmērā. Šī iniciatīva ir daļa no mūsu apņemšanās palīdzēt cilvēkiem uzlabot savu dzīves telpu, neiecērtot lielu robu budžetā.

Tava sapņu māja gaida

KRASO ne tikai pārdod krāsas; mēs piedāvājam iespēju pārveidot tavu mājokli par telpu, kas atspoguļo Tavu personību un stilu. Vai esi gatavs savai dzīvei piešķirt vairāk krāsu? Ļauj mums palīdzēt Tev veikt šīs pārmaiņas. Ar KRASO un eLīzingu tās var sākties jau šodien. Neatliec sapni par jaunām krāsām savam mājoklim!