KRASO FOUNDATION

Fonds tika dibināts kā turpinājums KRASO uzņēmuma labdarības aktivitātēm vairāk kā 20 gadu garumā. Tas tika izveidots 2020. gada nogalē ar mērķi atbalstīt iniciatīvas, kuru pamatā ir empātiska, ilgtspējīga un iekļaujoša attieksme pret vidi un sabiedrību kopumā. Mēs esam neatņemama daļa no ekosistēmas un neatkarīgi no tā vai šī ekosistēma dzīvo pilsētās, jūras un upju ūdeņos vai visdziļākajos mežos, turpinot to ignorēt, mēs nenovēršami apdraudām paši savu nākotni. Mēs ticam, ka zaļas un empātiskas domāšanas veicināšana rada priekšnoteikumu Latvijas kā ekonomiski, sociāli un garīgi attīstītas valsts izaugsmei.

Mēs uzdrošināmies izaicināt vienaldzību, iestājoties par dabas tiesībām tikt saudzētai. Fonda misija ir attīstīt izpratni par vides saglabāšanas un ilgstspējas nepieciešamību sabiedrībā. Ar savu darbību KRASO fonds atbalsta un veido projektus, kas ar izglītības, mākslas un zinātnes palīdzību veicina zaļo domāšanu un rīcību Latvijā.

KRASO FOUNDATION vadītāja – Iveta Gabaliņa

Skaitļi 2023

Atbalstītie projekti

Atbalstītie projekti

Par KRASO

KRASO ir viens no vadošajiem krāsu tirdzniecības un apdares pakalpojumu sniedzējiem Latvijā un kaimiņvalstīs. KRASO ir krāsu speciālisti ar vairāk nekā 23 gadu pieredzi.

Mēs esam par krāsām!
Mēs zinām visu par krāsām!
Mēs cīnāmies pret pelēcību, garlaicību un, galvenais - pret vienaldzību!
Mēs esam komanda, kas zina un tic tam, ko dara!

Lasīt vairāk