KRASO Projekt krāsas “Lidl” Sporta ielā

Vasaras saulgriežu sākumā Rīgas centrā, Sporta ielā 10, savas durvis vēra jaunais “Lidl” veikals, kļūstot par divdesmit piekto “Lidl” filiāli Latvijā.

Kopējās investīcijas “Lidl” metropoles koncepta un blakus esošā ātrās ēdināšanas restorāna kompleksa celtniecībā, teritorijas infrastruktūras labiekārtošanā, modernizācijā un apzaļumošanā pārsniedza 14 miljonus eiro. Projekts īstenots bijušajā industriālajā un dzelzceļa teritorijā, sasniedzot 4543 kvadrātmetrus veikala ēkas kopējo izmēru un ap 1457 kvadrātmetrus tirdzniecības zāles, nodrošinot pietiekami daudz vietas dažādu preču klāsta izvietošanai un klientu ērtai kustībai.

Mums bija prieks piedalīties divdesmit piektā “Lidl” Latvija veikala izveidē, nodrošinot būvprojektu ar mūsu augstākās kvalitātes KRASO krāsām, kā arī izstrādājot individuālu lazūras toņa risinājumu projektā ietilpstošajam “Burger King” restorānam.

“Lidl” projekta izveidē tika izmantotas KRASO PROJEKT PRO 4 un KRASO PROJEKT PRO 7 krāsas, kā arī KRASO Micro Tiefgrund dziļumgrunts un KRASO PROJEKT PRIMER gruntskrāsa. Savukārt, ātrās ēdināšanas restorāna koka fasādes virsmām tika izmantota Adler Pullex Silverwood FS Silber lazūra-impregnants.

Veikala “Lidl” iekšpusē pēc arhitekta prasībām mēs piedāvājām KRASO PROJEKT PRO 4 un PROJEKT PRO 7 ūdens bāzes krāsas, kas sniedz bagātīgu un dziļu toni, kā arī ir cilvēkam un videi draudzīgas. Lai nodrošinātu labu saķeri un krāsas noturību uz pamatnes, virsmas tika apstrādātas ar KRASO Micro Tiefgrund dziļumgrunti. Šai gruntij ir ļoti labas iesūkšanās spējas, tā nostiprina uzsūcošas, putekļainas un bojātas virsmas, izlīdzina pamatnes uzsūkšanas atšķirības, efektīvi uzlabo saķeri un nodrošina mazāku virsmas krāsas patēriņu. Savukārt, PROJEKT PRIMER tika izmantots kā sagatavošanās solis, lai garantētu optimālu krāsu saķeri un nodrošinātu izcili gludu virsmu. Šie produkti ne tikai nodrošina ideālu pamatu krāsu uzklāšanai, bet arī aizsargā virsmas, nodrošinot noturīgu rezultātu ilgtermiņā. 

Restorāna fasāde ir kā pirmā iespaida kartīte – tās vizuālais izskats un ilgstpējība ir neatņemama daļa no kopējās estētikas.

Blakus veikalam projekta ietvaros tika atklāts arī jaunais “Burger King“. Restorānam tika izmantota Adler Pullex Silverwood FS Silber lazūra-impregnants, kas dziļi iesūcas koksnē un nerada kārtu, kas varētu nolobīties. Tā satur visas nepieciešamās īpašības efektīvai koksnes aizsardzībai pret sēnītēm (pelējumu), baktērijām (zilējumu) un kukaiņu bojājumiem, kā arī pret UV starojumu. Lazūra izceļ koksnes šķiedru un rada vecinātas koksnes efektu.

KRASO laboratorija kopā ar mūsu klientu krāsu speciālistu šim projektam izstrādāja individuālu Adler Pullex Silverwood FS Silber toni, kas pēc tam nepieciešamajos apjomos tika satonēts un piegādāts klientam.

“Lidl” Sporta ielas projekts ir tikai viens no daudzajiem piemēriem, kā mēs izmantojam KRASO produktus, lai palīdzētu attīstītājiem rast ilgspējīgus, estētiskus un videi draudzīgus risinājumus.

Mūsu produktu klāsts ietver vairāk nekā 6000 unikālu produktu, kas ir pieejami mūsu noliktavās. Mēs lepojamies ar savu pieredzējušo krāsu speciālistu komandu un piedāvājam individuālus risinājumus profesionāļiem dažādās nozarēs.

Ar piedāvājumiem un jautājumiem lūdzu sazinieties ar mūsu celtniecības un dekoratīvo pārklājumu speciālistu Dagni Rajecki: dagnis@kraso.com