Priedes sveķu darvas vitriols: Mūsdienīgs un dabiski pelēks eksterjera krāsas risinājums

Priedes sveķu darva Tar Vitriol no Auson

Priedes sveķu darva Tar Vitriol no Auson ir izcils eksterjera krāsas risinājums, kas apvieno priedes darvas dabiskās aizsargājošās īpašības ar silta pelēka pigmenta eleganci.

Šis daudzpusīgais koka apstrādes produkts ir piemērots visdažādākajiem lietojumiem, piemēram, fasādēm, žogiem, koka jumtiem un koka palešu apšuvumam. Darvas krāsa Tar Vitriol ne tikai piedāvā modernu un dabiski pelēku toni, bet arī kļūst ūdensizturīgs un nodrošina aizsardzību pret UV starojumu. Šajā rakstā mēs iepazīstinām ar priedes darvas vitriola ievērojamajām īpašībām un sniedzam norādījumus par tā lietošanu.

Dabas aizsardzība koksnei

Priežu darva ir dabiska koksnes aizsardzības viela, kas sastāv no dažādiem sveķiem un terpēniem. Sveķi darbojas kā koka aizsardzības mehānisms pret mikroorganismiem un palīdz dziedēt koka bojājumus, savukārt terpēni kalpo kā šķīdinātājs, paātrinot žāvēšanas procesu. Priežu darvu iegūst no sveķiem bagātas priedes, izmantojot krāsni.

Unikāls maisījums

Priedes sveķu darvas vitriols ir unikāls maisījums, kas sastāv no īstas priedes darvas, sveķu terpentīna un pelēka pigmenta. Šīs kombinācijas rezultātā rodas vara krāsai līdzīga krāsa, un silta pelēka krāsa parādās pakāpeniski, pakāpeniski vājinoties dabiskajai darvas brūnajai krāsai. Produkts satur 100 % aktīvo sastāvdaļu, kas nodrošina izcilu efektivitāti koka virsmu aizsardzībā un krāsošanā.

Pielietojuma darbības joma

Priedes darva no Auson Tar Vitriol var uzklāt uz koka virsmām, kas iepriekš apstrādātas ar “Copperas” (vitriols), kā arī uz neapstrādātiem vai iepriekš darvotiem koka paneļiem un kokmateriāliem. Tā plašais pielietojuma spektrs padara to par daudzpusīgu risinājumu dažādiem eksterjera koka projektiem.

Lietošanas norādījumi

Optimālam rezultātam priedes darvas vitriolu jālieto siltā laikā, vēlams, kad temperatūra ir vismaz 10 grādi pēc Celsija. Tas nodrošina, ka ar produktu ir vieglāk strādāt un tas efektīvi iesūcas koksnē. Maisījumam nepievienojiet terpentīnu. Tas ir pietiekami šķidrs, lai to būtu viegli uzklāt, krāsot.

Pirms krāsošanas rūpīgi samaisiet bundžu, lai vienmērīgi izkliedētu nogulsnējušos pigmentu. Turpiniet laiku pa laikam maisīt krāsošanas procesa laikā. Tā kā priedes darvas vitriols ir iegūts dabīgs produkts, tā izskats dažādās ražošanas partijās var atšķirties. Lai izvairītos no krāsu toņu atšķirībām, sajauciet kopā dažādu ražojuma partijas Nr. kannas, ja tās nav no vienas. Informācija ar partijas nr. atrodama uz iepakojuma.

Darvu Tar Vitriol nedrīkst uzklāt uz koka virsmām, kas iepriekš apstrādātas ar citām sedzošajām krāsām.

Krāsošanas process

Lai sagatavotu virsmu krāsošanai, notīriet putekļus, netīrumus un atdalījušos krāsojumu, izmantojot birstes. Pirms krāsošanas vienmēr ieteicams nomazgājiet aļģes un pelējuma veidojumus un pārliecinieties, ka virsma ir pilnīgi sausa. Uzklājiet priedes darvas vitriolu tieši, neizmantojot gruntskrāsu, izmantojot otu vai smidzinātāju. Pirms otrās kārtas uzklāšanas ļaujiet pirmajai kārtai nožūt vismaz 1-2 dienas, lai nodrošinātu optimālu aizsardzību un vislabāko krāsu rezultātu.

Drošības piesardzības pasākumi

Strādājot ar priedes darvas vitriolu, vienmēr nodrošiniet pareizu ventilāciju un, ieteicams, lietojiet to ārpus telpām. Ievērojiet drošības norādījumus un piesardzības pasākumus, rīkojoties ar krāsu produktiem un utilizējot tos.

Iepakojuma varianti

Priedes sveķu darva Tar Vitriol ir pieejams trīs dažādu izmēru iepakojumos: 1 litra, 3 litru un 10 litru kannas. Tas ļauj jums izvēlēties piemērotu daudzumu atkarībā no jūsu projekta lieluma.

Secinājums

Noslēgumā jāsecina, ka priedes darvas vitriols piedāvā izcilu dabiskas koksnes aizsardzības un modernas, dabiski pelēkas krāsas kombināciju jūsu eksterjera koka projektiem. Nevilcinieties izmēģināt šo daudzpusīgo un videi draudzīgo krāsu risinājumu. Apstrādājiet savas ārējās koka virsmas ar Pine Tar Vitriol izcilām īpašībām un izbaudiet atšķirību paši. Lai iegūtu vairāk informācijas vai iegādātos Pine Tar Vitriol, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni vai sazinieties ar mūsu ekspertu komandu, lai saņemtu individuālu padomu un atbalstu.

Tālrunis: +371 26662270
e-pasts: info@kraso.com